Orbico Toy Biz Days 2019

ToyBizDays2019_logo

20-21 sierpnia w Łodzi odbędą się targi Orbico Toy Biz Days. To doskonała okazja do zapoznania się z topowymi trendami na polskim rynku zabawek oraz atrakcyjną ofertą dystrybutora na II półrocze 2019 r.

Podczas kontraktacji Orbico przedstawi swoje plany na II półrocze 2019 r., w tym kilka topowych brandów. – Są wśród nich Baby Shark, Kraina Lodu 2, Cutetitos, Super Zings seria 3. i wiele innych – mówi Bartosz Ulman, toys division manager Orbico. – Będzie też coś, co dzieci lubią najbardziej, czyli bohaterowie małego ekranu, którzy umożliwią im odtwarzanie ulubionych scen z filmów, choć nie tylko – dodaje.

Mocne licencje

Dla najmłodszych idealnym wyborem jest„Bing”– ciekawie zrealizowany serial edukacyjny dla najmłodszych. Bing to 3-letni króliczek, którego tak jak wszystkie trzylatki ciekawi otaczający świat. Na co dzień przeżywa podobne przygody jak dzieci w jego wieku. Maskotki Bing i Flopsa na licencji serialu wykonane zostały z przyjemnej w dotyku tkaniny, a poręczne wymiary pozwalają zabrać je na każdą wycieczkę. Króliczek Bing posiada miękkie uszy, rączki oraz nóżki, dzięki którym można go ustawiać w dowolnych pozycjach. Gdy maluch naciśnie na jego brzuszek, zwierzątko zaskoczy go zabawną interakcją. Maskotka przedstawiająca Binga świetnie sprawdzi się nie tylko podczas zabawy, ale również jako przytulanka, która ukoi malucha do snu. – Wsparciem sprzedaży maskotek będzie wrześniowa kampania TV i digitalowa – zapowiada Bartosz Ulman.

Nieco starszym telemaniakom dystrybutor proponuje towarzystwo głównych bohaterów serialu wyprodukowanego przez Netflix i DreamWorks Animation „Mustang: Duch wolności” –odważnej 12-latki Lucky oraz jej mustanga o imieniu Duch. Bajka opowiada o niezwykłych przygodach dziewczynki, która przenosi się z dużego miasta na ranczo i tam poznaje dzikiego mustanga. Ich znajomość szybko przeradza się w niezwykłą przyjaźń.Produkt z planowanej na wrzesień kampanii TV – Interaktywny rumak i lalka Lucky – to zestaw pięknych postaci. Mustang Duch ma 35,5 cm wysokości, a jego lśniąca grzywa i ogon prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie. Rumak zachwyci wszystkich miłośników koni realistycznymi odgłosami. Po naciśnięciu na przycisk potrafi się nawet poruszać!

„Mam tę moc, mam tę moc…” – śpiewała całkiem niedawno cała Polska. Bo któż nie pokochał „Krainy Lodu” i kogo nie uwiodła fenomenalna ścieżka dźwiękowa jednej z najbardziej kultowych animacji wszech czasów? Nic dziwnego, że w 2019 r. wszyscy z niecierpliwością wyczekują drugiej części tej oscarowej produkcji Disneya. Już wkrótce Anna, Elsa, Kristoff i Olaf przeżyją moc nowych, wspaniałych przygód. Ten rok będzie należał do nich i do „Krainy Lodu 2”. W ślad za tym wyłącznie w portfolio Orbico pojawią się produkty Jakks Pacific inspirowane nowym filmem, a wśród nich m.in. lalki, akcesoria oraz biżuteria, dzięki którym każde dziecko będzie mogło na nowo przeżyć ulubione sceny z filmu. Główną rolę odegra pośród nich zjawiskowa lalka Elsa, która w pięknie mieniącej się sukience będzie śpiewać piosenkę z „Kraina Lodu 2” oraz wypowiadać frazy z filmu. Nie zabraknie również Anny i Elsy w nowych sukienkach, nawiązujących do kluczowych jego scen. Anna będzie miała m.in. piękną fryzurę oraz pelerynę podróżną, natomiast Elsa oryginalną fryzurę i luksusowe detale, w tym połyskujące elementy stroju. – Disney zaplanował szerokie wsparcie dla tej animacji w postaci m.in. kampanii TV i outdoorowych. Z kolei Orbico jako dystrybutor Jakks Pacific również przygotowało kampanię TV i digitalową dla produktów na tej licencji– zapowiada Bartosz Ulman.

Zatem do zobaczenia na Orbico Toy Biz Days w Hotelu Borowieckim w Łodzi przy ul. Kasprzaka 7/9! Szczegółowe informacje są dostępne na www.toys.navoorbico.pl.