OGŁOSZENIE! IUVI Games poszukuje pracownika

OGŁOSZENIE IUVI GAMES:

IUVI Games to wydawnictwo specjalizujące się w wydawaniu gier planszowych. Odpowiednio wyselekcjonowane tytuły zadowolą wszystkich, którzy poszukują dobrych i mądrych planszówek, zapewniających emocje i rozrywkę na najwyższym poziomie. Poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. marketingu. Jeżeli szukasz nowych wyzwań w branży planszówkowej zapraszamy to zapoznania się z poniższym ogłoszeniem.

Specjalista ds. marketingu i promocji gier planszowych

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z mediami i współpraca recenzencka przy promocji produktów wydawnictwa (w tym z blogerami, influencerami, recenzentami, portalami parentingowymi); negocjowanie warunków współpracy.
  • Prowadzenie profili firmowych: Instagram, Facebook.
  • Tworzenie treści kreatywnych o produktach wydawnictwa – press pack, materiały reklamowe. Redagowanie i tłumaczenie materiałów marketingowych.
  • Nadzór nad stroną www i aktualizowanie zawartych na niej treści.
  • Budowanie wizerunku wydawnictwa i poszczególnych linii produktów.
  • Tworzenie i analizowanie strategii marketingowej do poszczególnych linii produktów.
  • Monitorowanie prowadzonych działań marketingowych i przygotowywanie okresowych raportów.
  • Współpraca z innymi działami wydawnictwa, grafikami w zakresie działań marketingowych i promocji B2B oraz wspieranie pracy działu handlowego.
  • Koordynacja kalendarza eventów wydawnictwa oraz  udział w targach i imprezach branżowych, pomoc przy organizacji i obsłudze stoiska wystawienniczego.

    Wymagania:

    • Znajomość rynku gier planszowych
    • Doświadczenie w marketingu gier planszowych/zabawek m.in. 2 lata
    • Doświadczenie w kontaktach z mediami i influencerami rynku gier planszowych
    • Dobra znajomość narzędzia FB Ads Manager i pakietu MS Office
    • Dobra organizacja pracy i kreatywność
    • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Mile widziana obsługa programów graficznych

    Oferujemy

    • pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • podstawowe wynagrodzenie i system premiowy,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • możliwość rozwoju i zgłębienia specyfiki branży.

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie swoich aplikacji tj. CV z dopiskiem: „Specjalista ds. marketingu i promocji gier planszowych”

    Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.