Nominacja do nagrody dla TUBAN Tubi Jelly Planety

Zabawki TUBAN podbijają rynki zagraniczne. Tym razem dobre wieści napłynęły z Niemiec. Jeden z  najpopularniejszych produktów zestaw tubi jelly planety 3d, uzyskał nominację do prestiżowej nagrody na międzynarodowych targach Kind + Jugend 2023.

 

Na targach wiodący producenci i marki, a także liczni mali i średni wyspecjalizowani dostawcy prezentują szeroką gamę swoich produktów. Nagrody są wyrazem uznania dla wyjątkowego wkładu w dalszy rozwój branży artykułów dla dzieci.

Tubi Jelly – Planety to zestaw do zabawy, który pozwala na samodzielne stworzenie żelowych planet Układu Słonecznego oraz kolorowych sprężystych kul w różnych rozmiarach.
Zestaw zawiera żelowe płyny, aktywator i wszystkie akcesoria niezbędne do przeprowadzenia domowego eksperymentu, podczas którego żel zmienia się w gotową do zabawy planetę. Zabawa zestawem jest świetnym pretekstem do poznawania tajemnic Kosmosu, eksperymentowania w kolorami oraz poznawania chemicznych ciekawostek. Do zestawu dołączone zostało specjalne akwarium, w którym z własnoręcznie stworzonych planet tworzyć można całe galaktyki. Zestaw znakomicie nadaje się na prezent dla miłośników domowych eksperymentów, przyszłych kandydatów na naukowców, a także wszystkich tych, którzy uwielbiają tworzyć swoje zabawki samemu.

 

Piasek dynamiczny TUBAN również nagrodzony

To już kolejna nagroda dla zabawek tej firmy. Niedawno Piasek dynamiczny TUBAN – Farma, otrzymał Nagrodę Główną w konkursie Bestsellery Rynku Zabawek – Lato 2023, w kategorii „Zabawki dla dzieci w wieku 3+” organizowanym przez redakcję rynekzabawek.pl.

Jesteśmy dumni, że produkty, które tworzymy dostarczają nie tylko świetną zabawę ale są również doceniane w Polsce i za granicą.

 

Tekst: przedstawiciele firmy Tuban