NASZA KSIĘGARNIA: Już 5 maja premiera nowych gier: „7 ZŁOTYCH MIAST” i „TO JEST NAPAD!”. 

5 maja br. na rynku pojawią się dwie nowe gry wydawnictwa Nasza Księgarnia: „7 ZŁOTYCH MIAST” i „TO JEST NAPAD!”. 

Obie gry będą świetnym wyborem dla graczy lubiących przygodę, skarby i sławę. A jeśli jesteście fanami „Wyprawy do El Dorado” to koniecznie sięgnijcie po „7 Złotych Miast”!

7 ZŁOTYCH MIAST
Zdobądź skarby legendarnych Złotych Miast!

Wasza ekspedycja dotarła do krainy 7 Złotych Miast! Rozpoczyna się rywalizacja o skarby. Kto z was zgromadzi ich najwięcej? Bądźcie ostrożni – wielka świątynia niebawem się zawali!

W XVI wieku w Ameryce Południowej popularna była legenda o El Dorado. Jej odpowiednikiem w Ameryce Północnej była legenda o 7 Złotych Miastach Ciboli. Pokusa zdobycia sławy i bogactwa przyciągała kolejne wyprawy europejskich poszukiwaczy. Podczas gry wcielacie się w uczestników jednej z nich!

autor gry: Romaric Galonnier
ilustracje: Joachim Leclercq
wiek: 8-108  lat, liczba graczy: 2-4
wydawca: NASZA KSIĘGARNIA
cena: 64,90
premiera gry: 5 maja

 

TO JEST NAPAD!

Gra To jest napad!

Nadjeżdża pociąg, pora się obłowić! Przewodzicie bandami napadającymi na pociągi. Podczas gry dojdzie do 6 napadów na pociągi przewożące złoto, dynamit i pieniądze. Najsilniejsze bandy zabierają łupy znajdujące się w wagonach. W przemyślany sposób wysyłajcie swoje bandy po odpowiednie łupy. Na każdej karcie jest 2 zbirów – wybieracie jednego z nich i wysyłacie do napadu. Musicie dokonywać odpowiednich wyborów, aby zdobywać najcenniejsze łupy! Blef, taktyka i nieco szczęścia – bez tego nie zdobędziesz bogactwa na Dzikim Zachodzie!


autor gry: Michael Schacht
ilustracje: Mariusz Gandzel
wiek: 10-110  lat, liczba graczy: 2-4
wydawca: NASZA KSIĘGARNIA
cena: 44,90
premiera gry: 5 maja

INSTRUKCJE GIER:

7 Złotych Miast –  http://gry.nk.com.pl/7-zlotych-miast/

To jest napad! – http://gry.nk.com.pl/to-jest-napad/