Marko wprowadza na rynek nowa kolekcję Nanobébé!

Nanobébé to marka akcesoriów dla dzieci, która ma w swojej ofercie innowacyjną butelkę do karmienia. Butelka posiada unikalną i opatentowaną geometrię, dzięki której mleko równomiernie wypełnia wnętrze butelki.

Dzięki unikalnemu i opatentowanemu kształtowi, mleko ogrzewa się w butelce jednocześnie na całej swojej powierzchni a także 2 razy szybciej niż w standardowej butelce. Równomierne podgrzanie chroni wartości odżywcze mleka matki, jednocześnie szybkie chłodzenie mleka redukuje rozwój bakterii. Butelka ma kształt przypominający pierś matki, imitacja kształtu anatomicznego piersi matki uspokaja malucha podczas karmienia. Dodatkowo dzięki specjalnemu kształtowi butelki istnieje możliwość ułożenia kilku butelek w stos – co wpływa na oszczędność miejsca i pomaga w śledzeniu kolejności odciągania mleka w butelce. Smoczek butelki jest wyposażony w zaawansowany system wentylacji 360°, który pomaga zmniejszyć kolkę u dziecka.
Breastmilk Bottle Tilted_cmyk

Przy wprowadzaniu kolekcji Nanobébé na rynek, otrzyma ona bardzo mocne wsparcie marketingowe w tym m.in.: materiały POS w salonach sprzedaży, reklama w prasie parentingowej, dystrybucja katalogów Nanobébé w szkołach rodzenia czy w szpitalach na oddziałach położniczych, reklama online reklama w social mediach (facebook, instagram), mailing do klientów indywidualnych – 700 000 osób, testowanie online butelek Nanobébé przy współpracy z blogerkami, influencerami czy położnymi. Ponadto firma bierze udział w licznych warsztatach, takich jak: Mamo to ja, Bezpieczny Maluch, które są dla kobiet w ciąży oraz Warsztatach dla położnych, w których promujemy markę Nanobébé oraz pokazujemy najważniejsze cechy nowego produktu. Lista aktualnych eventów w Panelu B2B na stronie www.marko-baby.pl