MAMY TARG po raz jedenasty w Łodzi!

Już 14 maja br. (niedziela) w godz. 11-17 zapraszamy do Hali Expo w Łodzi na kolejną edycję targów wyjątkowych artykułów dla dzieci i rodziców MAMY TARG.

PATRON MEDIALNY: RYNEK ZABAWEK.

Spotkacie ponad 70 fantastycznych wystawców, będziecie mogli z nimi porozmawiać, o wszystko zapytać, dotknąć i przetestować produkty, z którymi przyjadą. Nic nie zastąpi takich spotkań na żywo! Będą wózki, foteliki samochodowe, pościele, oryginalne ubranka, kosmetyki naturalne, książki anglojęzycznych i polskich wydawnictw, gry planszowe dla starszaków, mebelki, artykuły wyposażenia wnętrz pokoików dziecięcych, akcesoria dla rodziców i wiele innych produktów niebanalnych marek.

Atrakcje dla dzieci wciągną niejednego dorosłego: budowanie z 10 tys. drewnianych klocków LINDEN i spektakularne ich burzenie, kreatywny plac zabaw wspierający małą i dużą motorykę GOOD WOOD, warsztaty LAS W SŁOIKU z MY-SELF-ART czy warsztaty sensoryczne z BAGATELKĄ to tylko część kreatywnej i budzącej moc pozytywnych emocji rozrywki dla najmłodszych. Będą również pokazy gimnastyki artystycznej oraz pokazy iluzjonistyczne, które wprawią w osłupienie małych i dużych.

Na stoisku AUTO-STUDIO MERCEDES-BENZ będziecie mogli wziąć udział w akcji BEZPIECZNE WAKACJE W PREMIUM KLASIE, podczas której dowiecie się, jak bezpiecznie zamontować fotelik samochodowy i na co zwrócić uwagę przy wyborze idealnego wózka, który sprawdzi się nie tylko podczas wakacyjnych wyjazdów.

Na stoisku MAMO TATO CO TY NA TO będzie na Was czekał ekspert PAWEŁ ZAWITKOWSKI – znany fizjoterapeuta, doradca DDTVN, który o 13:00 w oddzielnej sali poprowadzi kameralny warsztat dla rodziców, link do zapisów poniżej.

Liczba miejsc ograniczona.

LINK DO WARSZTATU: https://app.evenea.pl/event/355580-123/

Dla dzieci do lat 12 wstęp i wszystkie atrakcje są bezpłatne.

LINK DO BILETÓW: http://www.bit.ly/BiletMamyTarg11

Dołącz do wydarzenia na FB już dziś i bądź na bieżąco: https://www.facebook.com/events/1601782483557663

 

www.mamytarg.pl

www.instagram.com/mamytarg

www.facebook.com/mamytarg

 

HALA EXPO

14/05/2023 godz. 11-17

POLITECHNIKI 4, ŁÓDŹ