Magazyn Rynek Zabawek promuje polskie firmy za granicą

Targi Spielwarenmesse w formule stacjonarnej w tym roku rzeczywiście zostały odwołane, ale to wcale nie oznacza, że wystawa nie może się odbyć! W końcu od czego są zaawansowane technologie online?!

I tak z przyjemnością informujemy, że multifunkcjonalna platforma Spielwarenmesse Digital wystartowała 19 stycznia i będzie dostępna dla uczestników aż do końca sierpnia!

A od 2 do 6 lutego br. będą się na niej odbywały wydarzenia live!

Wraz z platformą ruszył Media Point Digital, w którym za jednym kliknięciem jest dostępne targowe wydanie „Rynku Zabawek”!

Jednym słowem: jesteśmy właśnie wszyscy w Norymberdze i targujemy z zagranicznymi kontrahentami, aż miło!

Magazyn Rynek Zabawek w Media Point Digital TUTAJ!

————————————

Aby zostać częścią społeczności łączącej międzynarodowy sektor zabawek, wystarczy

(tutaj https://www.spielwarenmesse.de/en/visit/tickets) kupić bilet na Digital Platform, gdzie na uczestników czekają:

·       rozbudowany program wykładów podczas Toy Business Forum oraz LicenseTalks, prezentacje wystawców i konferencje prasowe; ·       bezpośredni kontakt z wystawcami z funkcją umawiania spotkań i rozmów audio-wideo;·       możliwość nawiązania kontaktów handlowych z innymi uczestnikami w oparciu o indywidualne zainteresowania.

REJESTRACJA DLA WYSTAWCÓW

——————————–

PRZEWODNIK PO SPIELWARENMESSE DIGITALOdkryj nowe produkty, poznaj trendy na 2022 rok, nawiąż kontakty z wybranymi wystawcami! Wykorzystaj Spielwarenmesse Digital jako wystawca do przygotowania swoich targów! Zintegrowany program wideokonferencji i czatów stwarza możliwość bezpośredniego kontaktu z wystawcami.

 

PROGRAM

Weź udział w seminariach, szkoleniach i innych spotkaniach na żywo organizowanych od 2 do 6 lutego 2022 r. Po tym czasie będą one dla Ciebie dostępne w ramach usługi Video on Demand. Dodatkowo wszyscy uczestnicy będą mogli odkryć nowe produkty i czerpać inspirację do planowania asortymentu dzięki różnorodnym prezentacjom i warsztatom prowadzonym przez wystawców.

 

TEMATY SPECJALNE

Odkryj przetestowane produkty dostępne w ramach obszarów specjalnych Tech2Play, TrendGallery, ToyAward, a także te wyprodukowane w małych seriach. Nie przegap megatrendu Toys go Green i nowych motywów StartupArea, Service Provider Area with Future of Exhibition oraz Insights-X Area!

 

NETWORKING

Spielwarenmesse Digital oferuje różnorodne formy nawiązywania kontaktów. Kluczową ich zaletą jest możliwość skorzystania z ogromnego zasięgu wiodących światowych targów branży zabawek. Przedsiębiorcy branżowi z całego świata zostali połączeni w sieć na jednej platformie, która jest idealnym miejscem dialogu z globalną społecznością.

 

KLUCZOWE INFORMACJE I BILETY Spielwarenmesse Digital 2022 jest dostępny od 19 stycznia do 31 sierpnia br. Program na żywo będzie prowadzony od 2 lutego do 6 lutego br. Dostęp do platformy uzyskają wszyscy, którzy zakupią bilet dzienny Spielwarenmesse 2022 (dostępny tutaj: https://www.spielwarenmesse.de/en/visit/tickets).