Lucky Duck Games ogłasza powstanie nowej linii gier „Lucky Duck Kids”!

Lucky Duck Games ogłosiło prace nad nową linią gier „Lucky Duck Kids”, skierowaną do rodzin i młodszych graczy. Pierwsze dwie gry w tej linii są zaplanowane na koniec tego roku. Będą to hybrydowe tytuły, łączące zalety gier planszowych z elementami gier cyfrowych i wirtualną rzeczywistością.

„Fani naszych gier często pytają, czy zamierzamy wydać hybrydowe, oparte o aplikacje gry rodzinne i dla dzieci” mówi Az Drummond, Dyrektor Marketingu Lucky Duck Games. „Jest nam bardzo miło ogłosić, że obie nowe gry będą oparte o technologię „Scan & Play”, podobną do tej, którą gracze znają z Kronik Zbrodni. Będą one osadzone w realiach magicznego królestwa, idealnych do odkrywania przez rodziców z dziećmi.”

Lucky Duck Games potwierdza, że pierwsza z gier będzie odpowiednia dla dzieci od lat 7. Więcej informacji będą udzielać w nadchodzących miesiącach.

Lucky Duck Games to wydawca gier planszowych znany z innowacyjnych i angażujących produktów. Najbardziej znanymi tytułami stworzonymi przez Lucky Duck Games są „Kroniki Zbrodni” których sprzedano ponad 300 000 egzemplarzy w 21 językach oraz „Kingdom Rush: Rift in Time” ze wsparciem na poziomie 1,1 mln dolarów na Kickstarterze.

Od 2020 roku Lucky Duck Games jest także wydawcą i dystrybutorem gier w Polsce. W zeszłym roku Lucky Duck Games wydało w Polsce 9 gier, wśród których są takie hity jak „Kroniki Zbrodni 1400”, „Calico”, „Nova Luna” czy „Watergate”, które doczekały się lub doczekają niedługo dodruków oraz 4 gier karcianych z bestsellerowym „Urbanistą” na czele.