LUCKY DUCK GAMES: dziś premiera aż PIĘCIU gier!

Dziś ma miejsce premiera aż 5 nowych tytułów wydawnictwa LUCKY DUCK GAMES. Zamykają one tym samym line up na ten rok. 

Oto one:

Calico

Piękna gra kafelkowa, która dostarcza intelektualnej rozrywki na najwyższym poziomie, rozgrzewając do czerwoności zwoje mózgowe. Gra spodoba się zarówno grającym rodzinom, jak i wymagającym graczom.

 

Samotna wyspa

Gra karciana o rozbudowie egzotycznej wioski. Do gry niepotrzebny jest stół, przez cały czas talię kart trzyma się w ręku, a postępy zaznacza, przekładając i obracając karty w talii. Można grać samemu albo w dwie osoby w trybie rywalizacji lub kooperacji.

Urbanista

Gra karciana, w której gracze muszą ze sobą współpracować, by stworzyć jak największe dzielnice mieszkalne, handlowe czy parkowe i zrealizować specjalne zadania. Gra posiada bardzo dobry tryb solo, co potwierdzają wysokie pozycje tej gry w rankingach gier dla 1 gracza.

Pionierzy

2-osobowa gra karciana o zasiedlaniu Dzikiego Zachodu. Gracze układają przed sobą karty terenów, tworząc jak największe obszary pustyń, równin, gór czy prerii. Starają się przy tym realizować specjalne zadania. W każdej grze używa się 3 z 18 zadań, co daje ponad 800 kombinacji punktacji.

Esy Floresy

Piękna gra karciana nawiązująca do wiktoriańskiej symboliki kwiatów. Prosta mechanika – ja dzielę, ty wybierasz – zawiera w sobie elementy blefu i strategii. Autorką gry jest Elizabeth Hargrave, znana z gry „Na skrzydłach”.

Więcej o grach