KOPD: Konkurs Świat przyjazny dziecku. Już dziś zgłoś swój produkt!

Zgłoszenia do XVII edycji trwają!

„Świat Przyjazny dziecku” – organizowany od 2002 r. przez Komitet Ochrony Praw Dziecka, czeka na zgłoszenia! To już siedemnasty rok Konkursu!

PATRON MEDIALNY: RYNEK ZABAWEK

Konkurs Świat przyjazny dziecku jest unikalnym projektem Komitetu Ochrony Praw Dziecka, realizowanym od 2002 r. Siedemnaście lat temu powstał pomysł, mający na celu zarówno pomoc rodzicom, opiekunom, a także firmom – m.in.: dystrybutorom i producentom zabawek i wydawcom książek we wskazaniu najlepszych zabawek, książek, miejsc dla dzieci.

DLACZEGO UDZIAŁ W KONKURSIE JEST TAK ISTOTNY?

Konkurs jest najdłużej działającą inicjatywą tego typu a jedyną, zorganizowaną przez organizację pożytku publicznego.Doczekał się już naśladowców ze strony firm komercyjnych.

Konkurs ma cel nie tylko edukacyjny, ale i pomocowy, gdyż udział w Konkursie to również realna pomoc potrzebującym dzieciom i ich rodzinom. Wszystkie środkifinansowe uzyskanez opłat konkursowych sąprzekazywane na bezpośredniąpomoc naszym podopiecznym. Nasz Konkurs jest pozbawiony komercyjnego charakteru – cały dochód z Konkursu przeznaczony jest nanaszą działalność statutową. Dzięki temu możemy pomagać jeszcze skuteczniej, jeszcze lepiej – mówią organizatorzy.

Czekamy na zgłoszenia do konkursu – a tak pięknie zachęcają Ambasadorzy – Aleksandra i Michał Żebrowscy: https://www.facebook.com/michalzebrowski/videos/239054520139603/UzpfSTE5ODIzNDUxNjA1MToxMDE1NjgyNDg5Nzc3NjA1Mg/

Informacje o Komitecie Ochrony Praw Dziecka

Komitet Ochrony Praw Dziecka jest ogólnopolską organizacją pożytku publicznego, która zajmuje się ochroną praw i interesów dzieci oraz ich rodzin. Od 1981 roku misją Komitetu jest przeciwdziałanie i zapobieganie wszelkim przejawom krzywdzenia dzieci oraz pomoc rodzinom w sytuacjach kryzysowych. Swoją misję KOPD realizuje poprzez Centrum Interwencyjne w Warszawie oraz 22 oddziały terenowe w całej Polsce. Komitet Ochrony Praw Dziecka jako organizacja pozarządowa świadczy pomoc psychologiczną, pedagogiczną, diagnostyczną, psychoterapeutyczną, mediacyjną i prawną, szukając najwłaściwszej formy pomocy dla dziecka i jego rodziny.

Więcej informacji na temat działalności KOPD można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.kopd.pl