Konkurs Wielki Mały Głos. Do zdobycia rola dubbingowa w animacji „Strażniczka Smoków”!

1 czerwca wystartowała czwarta edycja konkursu dla dzieci Wielki Mały Głos, w nim – dzięki magii kina i dubbingu – zwycięzca może zostać kimkolwiek sobie wymarzy. W konkursie Cinema City główną nagrodą jest rola dubbingowa dla chłopca lub dziewczynki w animacji “Strażniczka Smoków”. To szansa dla wszystkich małych aktorów i maluchów, w których drzemie wielki głos i których największym marzeniem jest usłyszeć siebie na wielkim ekranie.

Z okazji Dnia Dziecka Cinema City chce spełnić dziecięce marzenie. Małych kinomanów, którzy chcą przeżyć niesamowitą przygodę i zostać bohaterem filmu, zaprasza do wzięcia udziału w czwartej edycji konkursu Wielki Mały Głos. Jeśli dziecko ma talent aktorski, bawiąc się uwielbia zmieniać głosy, czy po prostu marzy by usłyszeć się na wielkim ekranie, może pobawić się wspólnie z rodzicem w dubbing i wziąć udział w kreatywnym konkursie. To nie tylko fantastyczna rodzinna rozrywka, ale może też początek dubbingowej kariery?

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wejść na stronę www.wielkimalyglos.pl i nagrać głos dziecka do jednego z wybranych fragmentów filmów. Konkurs trwa do 15 czerwca 2023 roku. Nagrania oceni profesjonalne Jury, a zwycięzcy zostaną ogłoszeniu 21 czerwca. Nagrodą główną jest rola dubbingowa dla dziewczynki lub chłopca w filmie “Strażniczka Smoków”, opowieści o nieprawdopodobnej przyjaźni niewolnicy Ping i smoka w świecie, gdzie magiczne stworzenia zostały uwięzione z powodu chciwości ludzi.

Dzieci z trzema najlepszymi zgłoszeniami w konkursie zostaną zaproszone do studia dubbingowego, gdzie wezmą udział w castingu i spośród nich wybrana zostanie nowa gwiazda wielkiego ekranu. Niewykluczone, że nie tylko jeden młody kinoman okaże się wielkim zwycięzcą.  Cała trójka otrzyma także zestaw nagród od partnera konkursu: słodycze od Haribo oraz Monopoly Haribo.

 

CINEMA CITY

Cinema City Poland, należy do grupy Cineworld, która jest jedną z największych sieci na rynku rozrywki. Cineworld obejmuje 10 krajów: Polskę, Wielką Brytanię, Irlandię, Izrael, Węgry, Czechy, Bułgarię, Rumunię, Słowację oraz Stany Zjednoczone. Łącznie spółka prowadzi 790 kin z dostępnymi ponad 9,5 tys. salami kinowymi. W Polsce posiada 35 kin. Jako lider innowacyjnych technologii stosowanych w branży kinowej, Cinema City wprowadziło do Polski najnowsze rozwiązania udostępniając widzom 6 kin IMAX®, 6 sal 4DX®, 5 sal z nagłośnieniem Dolby Atmos® oraz 2 sale ScreenX. Te przełomowe technologie pozwalają na nową jakość przeżyć kinowych, z wykorzystaniem wszystkich zmysłów i najgorętszych hollywoodzkich tytułów filmowych. Cinema City jako pierwsza i jedyna sieć kin w Polsce oferuje swoim klientom roczny abonament – Cinema City Unlimited – który umożliwia nieograniczony dostęp do filmowych hitów. Cinema City prowadzi także sprzedaż reklam w kinach za pośrednictwem New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki zależne. Cineworld jest jedną z najszybciej rosnących sieci kin. Więcej informacji na www.cinema-city.pl