Koncert #Stwórzmy Świat przyjazny dziecku online 1 czerwca!

Z okazji Dnia Dziecka Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Maria Niklińska, Artur Barciś, Michał Sołtan i wiele innych gwiazd wezmą udział w koncercie online.
Koncert #Stwórzmy Świat przyjazny dziecku odbędzie się online 1 czerwca 2020 roku o godzinie 17.00. Obejrzeć go będzie można na stronie FB  Komitetu Ochrony Praw Dziecka – 
https://cutt.ly/VyIeCwX

Na wyjątkowym charytatywnym koncercie online na żywo zagrają gwiazdy polskiej muzyki. Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan zaśpiewają piosenki z filmu Król Lew. Monika Rygasiewicz zaprezentuje utwory z musicali Teatru Roma.
W koncercie na żywo wystąpią również: Maria Niklińska, Olek Klepacz & Dźwiękoszczelni, rockman i gitarzysta Krzysztof Wałecki z zespołem VINTAGE, znany z występów w „Must Be The Music. Tylko muzyka” Michał Sołtan, jak również:NikaGrann, Brzózka i Paulina Kulas.

Znani i lubiani aktorzy i autorzy tekstów m.in. Mateusz Damięcki, Artur Barciś oraz Joanna Dark i Marek Dutkiewicz opowiedzą natomiast najpiękniejsze wiersze dla dzieci i dorosłych.

Koncert poprowadzi  organizator największych w Polsce tras koncertowych,
z przebojami Lata z Radiem, dziennikarz – Roman Czejarek. Opiekę techniczną nad koncertem i streamem wideo sprawować będzie –  Agencja Link Visual.

Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na konieczność niesienia zwiększonej pomocy dzieciom z rodzin w kryzysie. Podczas wydarzenia zbierane będą środki na wsparcie Komitetu Ochrony Praw Dziecka, który działa od 1981 roku na rzecz dzieci oraz udziela kompleksowej pomocy psychologicznej, pedagogicznej, prawnej, mediacyjnej rodzinom w kryzysie.

„Ostatnie wydarzenia i pandemia, spowodowały wzrost i nasilenie zachowań destrukcyjnych i przemocy w rodzinach ogarniętych kryzysem. Potrzebne są środki finansowe, abyśmy działali jeszcze skuteczniej, pomogli jeszcze większej liczbie osób: dzieciom i ich rodzicom, opiekunom – stwórzmy świat przyjazny dziecku„ – podkresla Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz z KOPD.

Link do wydarzenia: https://cutt.ly/VyIeCwX