KIDS’ TIME: ruszyła elektroniczna rejestracja zwiedzających!

Ruszyła elektroniczna rejestracja zwiedzających na tegoroczne Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka, które odbędą się 16-18 lutego, tradycyjnie w Targach Kielce.

Kielecka wystawa od lat uznawana jest za jedno z najważniejszych wydarzeń branży na świecie. Po pandemicznych zmianach, targi wróciły do tradycyjnego, lutowego terminu. Udział w wydarzeniu zapowiedzieli czołowi producenci i dystrybutorzy artykułów dziecięcych. Nie zabraknie kluczowych instytucji i branżowych autorytetów z Polski i zagranicy. Swoją obecność zapowiedzieli przedstawiciele międzynarodowej prasy branżowej.

Rejestracja zwiedzających dostępna jest na stronie internetowej wydarzenia: www.kidstime.pl. Wstęp na targi dla branżowych zwiedzających jest bezpłatny po zarejestrowaniu się w Portalu Zwiedzającego. Każdy zarejestrowany otrzymuje imienny bilet, który jest jednocześnie identyfikatorem i należy go nosić w widocznym miejscu podczas targów.

Targi odbywają się w kieleckim ośrodku już po raz 13. Z wyjątkiem ubiegłorocznej, pandemicznej edycji, na targach spotyka się ponad 500 wystawców z 50 krajów świata. Wystawę zwiedza ponad 8 000 gości.

Do zobaczenia w Targach Kielce już od 16 do 18 lutego!