KIDS’ TIME 2024!

Jeszcze więcej wózków dziecięcych, fotelików i cała masa zabawek, ubranek i akcesoriów dla dzieci i rodziców podczas Kids’ Time już w lutym!

– Najbliższa, 14. edycja targów Kids’ Time zapowiada się jeszcze lepiej niż ostatnia, zarówno pod względem powierzchni, jak i liczby wystawców. Cały czas dołączają do nas kolejne firmy, w tym producenci wózków, których w ostatnim roku było nieco mniej. To nas cieszy, bo oferta, którą otrzymują zwiedzający staje się jeszcze bardziej kompleksowa i różnorodna – zapowiada menedżerka targów, Aldona Matla.

Wiele premier i nowości dla branży dziecięcej w Targach Kielce

Wśród setek wystawców, którzy pojawią się w Kielcach już 21-23 lutego br. nie zabraknie polskich i zagranicznych producentów zabawek, ubranek, artykułów papierniczych oraz edukacyjnych. Wiele nowości i premier szykują też firmy wózkowe, których w najbliższej edycji będzie zdecydowanie więcej niż w ostatnich latach. Poza całkiem nowymi modelami można będzie zobaczyć także odświeżone wersje kolorystyczne i zupełnie nowe tkaniny. Wśród tysięcy produktów odnaleźć będzie można także najlepsze zabawki 2023 roku, wyłonione w plebiscycie Zabawka Roku.  Udział w wydarzeniu to podróż po fascynującym świecie dziecięcych innowacji oraz praktycznych artykułów dla rodziców. Wydarzenie od ponad dekady przyciąga przedstawicieli branży dziecięcej z całego świata, stając się jednym z najważniejszych punktów spotkań na początku każdego roku.

Program Hosted Buyers częścią międzynarodowej przestrzeni biznesowej

Targi Kids’ Time to nie tylko miejsce prezentacji najnowszych produktów, ale również globalna platforma biznesowa, w której producenci, dystrybutorzy i przedsiębiorcy z sektora dziecięcego z całego świata spotykają się, aby dzielić się wiedzą, doświadczeniami i prezentować najnowsze trendy. Poprzednia edycja przyciągnęła ponad 4,5 tysiąca zwiedzających z 44 krajów. – W ostatniej edycji uruchomiliśmy zupełnie nowy program Hosted Buyers, który przyciągnął kilkudziesięciu zagranicznych przedstawicieli branży dziecięcej z takich krajów jak: Hiszpania, Włochy, czy Zjednoczone Emiraty Arabskie. Jego pozytywny odbiór sprawił, że będzie on kontynuowany, a lista zagranicznych gości, którzy zgłaszają się do najbliższej edycji rośnie niemal każdego dnia – mówi zastępca managera targów, Katarzyna Wójcik. Program umożliwia zagranicznym przedstawicielom branży nawiązanie wartościowych relacji biznesowych z wystawcami, którzy prezentują szeroką ofertę produktów.

Dla kogo kolejne statuetki Kids’ Time Star?

Ważnym punktem targów Kids’ Time są rozstrzygnięcia w prestiżowym konkursie Kids’ Time Star, który jest doskonałym miejscem do zaprezentowania wyróżniających się na rynku zabawek i artykułów dla dzieci i rodziców. – W najbliższej edycji z całą pewnością nie zabraknie ciekawych i innowacyjnych produktów aspirujących do tej prestiżowej nagrody. Na zgłoszenia czekamy do 5 lutego 2024 roku – dodaje Aldona Matla.

14 edycja targów KIDS’ TIME odbędzie się 21-23 lutego 2024 roku w Targach Kielce. Wszystkie najważniejsze informacje dostępne są na stronie www.kidstime.pl