KIDS’ TIME 2023

KIDS’ TIME 2023 – najnowsze trendy w branży dziecięcej podczas jednych z najważniejszych targów producentów zabawek, wózków i ubranek dla dzieci!

Targi KIDS’ TIME to największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej, które od ponad dekady cieszy się uznaniem wśród producentów zabawek i artykułów dla dzieci i ich rodziców. W trakcie trzech dni mają miejsce premierowe pokazy produktów oraz branżowe spotkania z ekspertami. Szerokie grono wystawców, zagranicznych gości i dziennikarzy sprawia, że w wydarzeniu biorą udział najwięksi polscy i światowi przedstawiciele sektora dziecięcego. Najbliższa edycja targów KIDS’ TIME odbędzie się od 22 do 24 lutego 2023 roku w Targach Kielce.

Najwięksi producenci artykułów dziecięcych w jednym miejscu!

Targi KIDS’ TIME to wydarzenie o charakterze B2B i jest miejscem, w którym wystawcy spotykają się z dystrybutorami i właścicielami sklepów. Impreza skierowana wyłącznie do przedstawicieli branży, od lat wzbudza również ogromne zainteresowanie zagranicznych mediów m.in. z takich krajów jak: Turcja, USA, Anglia, Niemcy czy Szwecja. W dotychczasowych edycjach targów nie brakowało polskich i światowych przedstawicieli firm z branży zabawek oraz artykułów dziecięcych, którzy prezentowali ciekawą ofertą nowości oraz dobrze znanych produktów w nowych odsłonach. Wizyta w Targach Kielce pozwoli zapoznać się z ofertą największych polskich i światowych firm z sektora dziecięcego bez konieczności podróżowania po wielu krajach i kontynentach. Wszystko czego szukasz, znajdziesz na KIDS’ TIME w Targach Kielce. Więcej informacji na stronie www.kidstime.pl

„Jest to największa impreza branży artykułów dziecięcych i nie wyobrażamy sobie rozpoczęcia roku bez udziału w targach Kids’ Time” – powiedział Piotr Kijas z EURO-CART, jeden z wystawców.

Nowości i premiery branży dziecięcej

Każda nowa edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME zaskakuje i odsłania kolejne nowości. Nie inaczej będzie podczas przyszłorocznej edycji, podczas której premiery doczeka się wiele interesujących produktów. Rokrocznie hale wystawiennicze Targów Kielce wypełniają się bogatą ofertą produktów przeznaczonych dla firm i sklepów zajmujących się dystrybucją i sprzedażą artykułów dla dzieci i ich rodziców. W 2020 roku zaprezentowało się ponad 530 wystawców, którzy rokrocznie specjalnie na KIDS’ TIME przygotowują specjalną ofertę nowości największych polskich i zagranicznych marek na nowy sezon. Przed dwoma laty zaprezentowano ich ponad tysiąc. Właśnie dlatego targi KIDS’ TIME są obowiązkowym punktem w kalendarzu dla wszystkich przedstawicieli branży dziecięcej: producentów i dystrybutorów najważniejszych międzynarodowych marek wózków, fotelików, zabawek, odzieży, mebli, tekstyliów oraz akcesoriów dla dziecka i rodzica. Ale to nie wszystko. Podobnie jak w latach ubiegłych ważnym punktem wydarzenia będą szkolenia i prelekcje prowadzone przez specjalistów z sektora branży dziecięcej i marketingu.

Nagroda KIDS’ TIME STAR

Stałym elementem kieleckich targów dziecięcych jest Konkurs KIDS’ TIME STAR. W najbliższej edycji z całą pewnością nie zabraknie ciekawych produktów aspirujących do tej prestiżowej nagrody. Wyróżnienie przyznawane jest najbardziej innowacyjnym i nowoczesnym produktom prezentowanym podczas targów. W opinii nagrodzonych, jak i branżowych ekspertów, jest to cenne narzędzie marketingowe, które wpływa na rozpoznawalność produktu oraz zdecydowanie ułatwia dotarcie do różnych grup klientów, konsumentów i opiniotwórców. Więcej informacji o nagrodzie dostępnych na stronie www.kidstimestar.pl

Targi KIDS’ TIME. Najlepsze miejsce dla Twojego biznesu!

Targi Kids’ Time to znakomita szansa na pozyskanie nowych klientów i podtrzymanie nawiązanych relacji. Odwiedzający dotychczasowe wystawy goście, zgodnie podkreślają, że rozmowy z producentami pozwalają im pogłębić współpracę i podpisać kontrakty, które zwiększają atrakcyjność ich oferty produktowej i wpływają na wzrost sprzedaży. To także doskonała okazja do wprowadzenia nowej firmy lub marki na rynek – nie ma lepszych okoliczności, niż możliwość zaprezentowania się przed tysiącami zwiedzających z całego świata! Z uwagi na szeroką obecność mediów, to także świetna okazja do przedstawienia premierowych produktów, zaprezentowania ich na wystawie o ugruntowanej, mocnej pozycji, gdzie w trakcie trzech dni targowych, w jednym miejscu i czasie, spotyka się cała branża dziecięca!

„Targi to dla nas przede wszystkim okazja do osobistego spotkania z naszymi stałymi klientami. Klienci mają okazję poznać cały zespół PLAYMOBIL, dzięki czemu tworzy się niepowtarzalna atmosfera współpracy.”  – powiedziała Katarzyna Cierpiał z Playmobil Polska S.A., wystawca targów Kids’ Time.

Targi Kielce Twoim partnerem w biznesie!

Targi Kielce to jeden z liderów, wśród ośrodków targowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W kalendarzu kieleckiego centrum wystawienniczo-kongresowego jest 70 wydarzeń targowych i 700 konferencji rocznie. Obok nich kielecki ośrodek jest gospodarzem licznych koncertów i kongresów. Targi Kielce są idealnym miejscem dla biznesu. Firma posiada 30-letnie doświadczenie w organizacji targów i spotkań B2B. Więcej informacji dostępnych na stronie www.targikielce.pl