KIDS’ TIME 2022: 16-18 lutego 2022!

KIDS’ TIME 2022 – kolejna edycja targów producentów zabawek, wózków
i ubranek dla dzieci już od 16 do 18 lutego 2022! 
Podczas trzech dni hale wystawiennicze Targów Kielce znów wypełni bogata oferta skierowana do firm działających w sektorze artykułów dla matki i dziecka. Firmy zainteresowane udziałem w XIII edycji jednego z najważniejszych wydarzeń branży dziecięcej na świecie już teraz zgłaszają swój udział.  Dlaczego? Bo kielecki KIDS’ TIME to obowiązkowa pozycja w kalendarzu branży.

PATRON MEDIALNY: RYNEK ZABAWEK

Udział w KIDS’ TIME 2022 (16 – 18 lutego 2022) już teraz zapowiedzieli producenci i dystrybutorzy najważniejszych międzynarodowych marek wózków, fotelików, zabawek, odzieży, mebli, tekstyliów i akcesoriów dla matki i dziecka. To tutaj podpisywane są największe kontrakty i umowy. Targi są także doskonałą okazją do spotkań firm z przedstawicielami prasy z całego świata. – Są to największe targi w Polsce tego typu (…) Dlatego co roku, od wielu lat, się tutaj wystawiamy – powiedział Jakub Bochenek z firmy Tuban. KIDS’ TIME to miejsce europejskich premier i debiutów, pozyskania nowych klientów oraz podtrzymania dotychczasowych relacji. Na targach nie brakuje kluczowych instytucji i branżowych autorytetów z Polski i zagranicy. KIDS’ TIME odwiedzają media z całego świata, m. in. z Rosji, Turcji USA, Anglii, czy Niemiec. Jest to więc świetna okazja do pokazania premierowych produktów. Tradycyjnie, najlepsze z nich nagrodzone zostaną statuetką KIDS’ TIME STAR. To cenne narzędzie marketingowe, które wpływa na rozpoznawalność produktu. Partnerem Strategicznym targów jest firma MARKO. Targi merytorycznie wspierają: Partner wydarzenia – Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej oraz Polskie Stowarzyszenie Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych.

KIDS’ TIME 2022 – zgłoś swój udział już dziś!

XII edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME, która miała miejsce w 2021 roku, wyjątkowo odbyła się w terminie wrześniowym. Zgromadziła 131 wystawców, a wśród zwiedzających znaleźli się przedstawiciele branży z 22 krajów. Kolejna edycja wraca do swego tradycyjnego lutowego terminu. Zachęcamy do skorzystania z portalu wystawcy i zgłoszenia swojego udziału online poprzez stronę www.kidstime.pl. Bieżące informacje na temat targów dostępne  są na naszych profilach Linkedin, Facebook oraz Instagram. Do zobaczenia w lutym!