KIDS’ TIME 2021: przygotowania do targów w toku

Branża targowa przeżywa ciężkie chwile, jednak organizatorzy wystawy KIDS’ Time ciężko pracują, aby największe spotkanie branży dziecięcej w Polsce obyły się zgodnie z planem. A ten zakłada, że widzimy się już 17 lutego w Kielcach.

Bramki dekontaminacyjne, kontrola temperatury, obowiązek zakrywania ust i nosa, a także ankiety epidemiologiczne to tylko niektóre ze środków bezpieczeństwa, jakie podjęli organizatorzy wydarzeń w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Załoga Targów Kielce przeszła chrzest bojowy podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego. Zabezpieczenia chroniące wystawców i zwiedzających zdały egzamin, a w trakcie targów można było czuć się bezpieczniej niż w sklepie czy na plaży.

Nie zwalniamy tempa!

Pandemia COVID-19 miesza szyki wielu organizatorom wydarzeń masowych, jednak, jak podkreśla Joanna Marcjan z Targów Kielce, załoga KIDS’ Time nie zwalnia tempa i szykuje się do lutowej wystawy
– Wiemy, że to będą targi inne niż zwykle, będą różnić się od poprzednich edycji, pandemia może pokrzyżować wszystkim plany, ale mocno wierzymy w to, że zarówno nasi wystawcy, jak i zwiedzający dopiszą – dodaje Zastępca Dyrektora Wydziału Targowego.

A wiary dodaje ilość zgłoszeń, które codziennie spływają do zespołu organizującego targi KIDS’ Time. – Widzimy duże zainteresowanie wydarzeniem, mamy już deklaracje od dużych branżowych graczy, a to napawa optymizmem – mówi Joanna Marcjan.

Spotkanie branży, szkolenia dla właścicieli sklepów, targowe nowości

Targi KIDS’ Time to nie tylko największe w tej części Europy targi akcesoriów dla matki i dziecka, ale także szereg wydarzeń towarzyszących. Wystawcy mają okazję zaprezentować swoją ofertę, pochwalić się nowościami, zawalczyć o nagrodę KIDS’ Time Star. Zwiedzający często przysłuchują się także wykładom prowadzonym przez światowej klasy specjalistów; choćby te, prowadzone przez Reyne Rice, dziennikarkę branży dziecięcej ze Stanów Zjednoczonych, która od lat bada trendy i zachowania klientów. – Siedzenie z założonymi rękami nie jest w naszym stylu. Nie możemy biernie czekać na rozwój pandemicznych wypadków. Dlatego zakasujemy rękawy i z uśmiechem idziemy do przodu, aby przyszłoroczna edycja odbyła się bez problemów – dodaje Joanna Marcjan.

Targi KIDS Time odbędą się między 17 a 19 lutego w Targach Kielce.   

Patron medialny wydarzenia: magazyn „Rynek Zabawek”.