KIDS’ TIME 2019 – jubileuszowo i rekordowo w Kielcach

 

Już od 20 do 22 lutego w Targach Kielce kolejna edycja jednej z największych światowych wystaw poświęconych branży dziecięcej. Jubileuszowe, X Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME  po raz kolejny ściągną do Kielc największe firmy segmentu produktów dla matki i dziecka z całego świata.

 

 

 

KIDS’ TIME 2019 zapowiada się rekordowo – ekspozycja zajmie aż 9 hal wystawienniczych.

kids time 2018

Rynek produktów dla dzieci w Polsce osiągnął wartość 11,55 mld zł w 2017 roku, co stanowiło wzrost o 4,9% w porównaniu z rokiem poprzednim (PMR). Stabilną sytuację rynku doskonale odzwierciedla doskonała kondycja targów KIDS’ TIME. Podczas trzech targowych dni, hale kieleckiego ośrodka wystawienniczego wypełniają najnowsze osiągnięcia branży produktów dla matki i dziecka. Prezentują je producenci i dystrybutorzy wózków, fotelików samochodowych, zabawek, mebli, tekstyliów i artykułów dziecięcych. Ubiegłoroczna edycja zgromadziła ich ponad 500. Wciąż rosnąca liczba wystawców spoza granic Polski, międzynarodowe autorytety i wizyty delegacji zagranicznych – to niezbity dowód na to, że kielecka impreza stanowi istotny punkt na międzynarodowej mapie targów poświęconych produktom dla najmłodszych. – Targi KIDS’ TIME to doskonały dowód na to, jak prężnie rozwija się branża dziecięca nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. – mówi Andrzej Mochoń, Prezes Zarządu Targów Kielce.

TK_logo_2016

Wśród firm, które dotychczas zdecydowały się na udział w targach, znaleźli się przedstawiciele 21 krajów świata, m.in. Belgii, Finlandii, Hiszpanii, Portugalii, Rosja, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Włoch. Z uwagi na ogromną liczbę firm zainteresowanych udziałem w tegorocznej edycji targów, powstaną dwie dodatkowe hale mobilne: H i I. Hala H, podobnie jak w roku 2018, poświęcona zostanie wózkom, zaś debiutująca hala I stanie się królestwem gier (zarówno retro jak i tych bardziej nowoczesnych). Podczas wystawy odbędzie się pokaz mody i artykułów dziecięcych. W ramach targów będzie można skorzystać również ze Strefy Relaksu, której towarzyszyć będzie ekspozycja gier retro zorganizowana przez kieleckie Muzeum Zabawek i Zabawy.

Tradycyjnie już podczas targów pojawią się seminaria i warsztaty, a także wizyty przedstawicieli prasy zagranicznej. Targi to także okazja do spotkań firm z blogerkami parentingowymi z całej Polski. Dotychczas targi odwiedziło ich ponad 50.

X edycja KIDS’ TIME odbędzie się od 20 do 22 lutego 2019 w Targach Kielce.
Szczegóły są dostępne na: www.kidstime.pl