KIDS 2  w portfolio ORBICO!

Od 1 stycznia 2021 portfolio Orbico zasila na zasadach wyłączności nowy producent Kids 2 ze swoimi topowymi brandami: Baby Einstein, Ingenuity oraz Bright Starts.

 Bycie nowym rodzicem to najbardziej satysfakcjonująca praca na świecie. Jest też jedną z najtrudniejszych.
W Kids2 dokładamy wszelkich starań, aby rodzicielstwo było trochę łatwiejsze, jedna mała wygrana na raz. Chcemy, aby rodzice tacy jak Ty spędzali mniej czasu na skakaniu z miejsca na miejsce, a więcej na skakaniu
w górę iw dół. By czuli się mniej przytłoczonymi i bardziej uszczęśliwionymi. Od innowacyjnych zabawek
i akcesoriów dla niemowląt po porady rodziców i ekspertów – pragniemy dostarczyć Ci dokładnie to, czego potrzebujesz, aby Twoje dziecko było bezpieczne, uśmiechnięte i przygotowane na wszystko, co przyniesie jutro.

Rozumiemy, czego potrzebują rodziny – zwłaszcza młode mamy. Utrzymujemy pozycję lidera w branży – zajmujemy pierwsze lub drugie miejsce w większości kategorii, w których konkurujemy*. Ale pozostajemy konstruktywnie niezadowoleni. Aby nadal odnosić sukcesy, jesteśmy bardzo zaangażowani w innowacje…

*NPD Juvenile Market – czerwiec 2018 – lipiec 2019

Sprzęt dla ciekawskich umysłów

Ciekawy dzisiaj. Nadzwyczajny jutro. Baby Einstein celebruje i wspiera każdy chętny umysł za pomocą zabawek i sprzętu rozwojowego. Przetestuj kreatywne i kolorowe: maty i stoły edukacyjne, chodziki i wiele innych.

Rozwijajcie się razem

Pomagamy Ci czuć się wspieranym i bezpiecznym we wszystkich Twoich rolach. Począwszy od rodzicielstwa. Ponieważ kiedy dziecko jest bezpieczne, twój umysł jest zdrowy i oboje możecie się rozwijać – rano, w południe i w nocy. Sprawdź przytulne i wygodne: kołyski, siedziska, krzesełka,  bujaczki i wiele innych.

Więcej radości w każdej chwili.

Bright Starts to najszczęśliwsza misja na świecie! Aby znaleźć więcej radości w każdej chwili. Więcej chichotów
z każdym wyzwaniem, więcej śmiechu na każdym zakręcie. Ponieważ radość sprawia, że chwile trwają wiecznie. Stwórz dobre wspomnienia na: leżaczkach, siedziskach i wielu innych.