Już teraz zarejestruj się na XIV edycję targów KIDS’ TIME 2024!

Targi KIDS’ TIME to wydarzenie o ogromnym znaczeniu dla sektora branży dziecięcej, które odbędzie się w dniach 21-23 lutego 2024 roku w Targach Kielce. Czy jesteś gotowy na udział w spotkaniu z największymi graczami?

PATRON MEDIALNY TARGÓW: RYNEK ZABAWEK. 

Zadbaj o rozwój swojej firmy – dzięki udziałowi w targach KIDS’ TIME poznasz najnowsze trendy z branży dziecięcej. Zobacz, jakie wózki są aktualnie na topie, które foteliki samochodowe spełniają normy bezpieczeństwa oraz w jaki sposób ułatwić rodzicom codzienną opiekę nad dzieckiem. Przekonaj się, które zabawki podbiją świat w 2024 roku.

Na KIDS’ TIME spotkasz premiery rynkowe – od multimedialnych i kreatywnych produktów po tradycyjne i ekologiczne zabawki wspierające rozwój dzieci od pierwszych miesięcy życia.

Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka to przede wszystkim biznes, dlatego kontynuujemy sukces ubiegłorocznego programu Hosted Buyers wspierającego nawiązywanie relacji biznesowych z zagranicznymi kupcami z całego świata. Trzy dni targów to również branżowe spotkania z ekspertami, które zapewnią Ci dostęp do najnowszych trendów i wskazówek od liderów w branży. To doskonała szansa, by pozyskać nową wiedzę i pomysły na rozwijanie Twojego biznesu!

Targi KIDS’ TIME przyciągają nie tylko polskich, ale również międzynarodowych przedstawicieli sektora dziecięcego. W najbliższej edycji spodziewamy się gości z takich krajów jak Stany Zjednoczone, Norwegia, Włochy, Turcja, Szwecja i Niemcy. Ich obecność sprawia, że KIDS’ TIME staje się miejscem, gdzie można otworzyć się na nowe rynki i zainicjować współpracę na międzynarodową skalę.

Wiesz już, dlaczego nie może Cię zabraknąć na KIDS’ TIME 2024? Weź udział w najważniejszym wydarzeniu branży dziecięcej w Polsce. Spotkajmy się w Targach Kielce!

Zarejestruj się TUTAJ. https://www.targikielce.pl/uzytkownik?ref=/kids-time/rejestracja-zwiedzajacych