Już 26 sierpnia Grupa LEGO otworzy kolejny sklep w Polsce!

Po wielkim sukcesie pierwszego własnego sklepu w Polsce, który pod koniec maja otworzył się w centrum handlowym Westfield Arkadia, Grupa LEGO zapowiedziała otwarcie kolejnego punktu na mapie Warszawy, który będzie zlokalizowany w Galerii Mokotów.

Otwarcie pierwszego oficjalnego sklepu LEGO® przyciągnęło wielu wielbicieli kultowych klocków ze wszystkich regionów Polski. Teraz fani będą mieli kolejną okazję, aby odkryć świat LEGO.

Wyjątkowe możliwości interakcji

– Grupa LEGO kontynuuje inwestycje w sprzedaż detaliczną. Otwarcie dwóch sklepów LEGO w Polsce pozwoli marce jeszcze bardziej zbliżyć się do swoich fanów mówi Justyna Ciępka, General Manager LEGO na Polskę i kraje Bałtyckie. – Chcemy umożliwić wszystkich fanom odkrywanie i nawiązanie interakcji z marką w zupełnie nowy sposób. Jesteśmy podekscytowani faktem, że nowy sklep zostanie przygotowany według nowego formatu, łączącego w sobie unikalne doświadczenia cyfrowe i fizyczne. – dodaje.

Istniejący do tej pory format sklepów LEGO odniósł wielki sukces, jednak zmieniliśmy go, aby wzmocnić miłość do marki oraz zapewnić jeszcze bardziej intensywne wrażenia, o których klienci będą mówić długo po wyjściu – mówi Colette Burke, Chief Commercial Officer w Grupie LEGO. – Chcemy, aby ludzie wchodząc do naszych sklepów czuli, że zanurzają się w świecie klocków LEGO. Zaprojektowaliśmy przestrzenie, które pobudzają kreatywność i wyobraźnię oraz zachęcają do zabawy. Nasi utalentowani projektanci opracowali zupełnie nowe możliwości, które łączą to, co najlepsze w personalizacji, technologii i zabawie fizycznej, umożliwiając odwiedzającym interakcję z marką na nowe, ekscytujące sposoby – dodaje.

Fani znajdą tu mnóstwo możliwości odkrywania najnowszych zestawów LEGO, również tych dostępnych do tej pory tylko na www.lego.com, a także ciekawych atrakcji, takich jak stacja do personalizacji minifigurek, czy miejsce do budowania z klocków. Jest to odpowiedź na potrzeby klientów, które marka badała od 2019 roku, a w efekcie włączyła do swoich sklepów.

Z okazji otwarcia kolejnego sklepu, firma przygotowała także specjalne okazje. W dniach 26-29 sierpnia do każdego zakupu powyżej 530 zł odwiedzający otrzymają w prezencie zestaw Otwarcie sklepu LEGO (nr 40145), a za zakupy powyżej kwoty 330 zł, otrzymają figurkę pracownika sklepu LEGO z limitowanej kolekcji ze specjalnym elementem z napisem „Galeria Mokotów 2021”.

Perspektywy na przyszłość

Grupa LEGO posiada obecnie około 731 własnych sklepów w 50 krajach na całym świecie i planuje otworzyć kolejne punkty w ciągu 2021 roku, w tym kolejny sklep w Warszawie. Oprócz inwestycji w sprzedaż detaliczną, Grupa LEGO będzie nadal inwestować w rozwijanie swoich możliwości w zakresie handlu elektronicznego. W 2020 r. liczba odwiedzających sklep internetowy LEGO.com podwoiła się do ćwierć miliarda, a wzrost ten będzie kontynuowany w 2021 r.