Joanna Jabłczyńska ambasadorką serialu „RODZINA TREFLIKÓW”

15 października br. została podpisana umowa o współpracy z popularną aktorką Joanną Jabłczyńską, dotycząca działań promocyjnych przy premierze 4. sezonu serialu „Rodzina Treflików”. A już od listopada billboard z rekomendacją aktorki zawiśnie w centrum Warszawy. Na emisję premierowego odcinka 4. serii zapraszamy 6 grudnia do TVP ABC.
1

Joanna Jabłczyńska od początku powstania serialu „Rodzina Treflików” udziela głosu jednej z głównych bohaterek bajki – Treflince. Aktorka jest jednocześnie osobiście zaangażowana w promocję serialu, naturalnie stała się więc jego ambasadorką w mediach. Ogromny billboard reklamowy z gwiazdą oraz sympatycznymi postaciami z bajki, informujący o premierze 4. sezonu serialu „Rodzina Treflików”, będzie eksponowany w Warszawie przez cały listopad! Reklama filmu z osobistą rekomendacją gwiazdy zlokalizowana będzie na przeciwko największego sklepu Smyk w Polsce, na skrzyżowaniu ulicy Kruczej i al. Jerozolimskich w Warszawie. Przy okazji promocji serialu współpracę nawiązaliśmy również z siecią sklepów Smyk oraz kanałem TVP ABC.

Wraz z ambasadorką bajki planowana jest dalsza szeroko zakrojona kampania promocyjna, obejmująca m.in. wsparcie online, kampanię w mediach społecznościowych Joanny Jabłczyńskiej i serialu, a także kampanię prasową oraz udział aktorki w wydarzeniach promocyjnych filmu.

Na emisję premierowego odcinka 4. serii zapraszamy 6 grudnia do TVP ABC.

Serial współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.