Dzień Gier Planszowych: 10.10.2022 r.

Dzień Gier Planszowych to coroczne święto miłośników planszówek, wspierane przez wydawców, sklepy, media, przedszkola, szkoły, kluby, puby i wszelkie inne miejsca dla graczy.
PATRON MEDIALNY:  RYNEK ZABAWEK
Pokaż, jak świętujesz Dzień Gier Planszowych 2022! Wrzucaj zdjęcia w dyskusji na naszym wydarzeniu oraz na Instagramie korzystając z oznaczenia #dzieńgierplanszowych2022 i #dziengierplanszowych2022
10 października 2022 wypada w poniedziałek, co oznacza, że możemy świętować już od piątku, grając przez cały weekend! A co w poniedziałek? Urlop na żądanie i zwolnienie z zajęć? Niekoniecznie! Sprawdź, czy w Twojej szkole, na uczelni lub w pracy planujecie rozłożyć planszę z okazji 10.10. Jeśli nie, zaproś nauczycieli i pracodawców do wydarzenia, podsyłaj linki, zachęcaj, a długo nie będzie trzeba przekonywać do świętowania… W końcu wspólne granie sprzyja budowie zgranych zespołów!
Potrzebujesz więcej faktów?
Planszówkowe rozgrywki to nie tylko sposób na relaks i ciekawą rozrywkę, ale także zajęcie, które wspiera rozwój naszej wiedzy i wyobraźni. To prawdziwy sport intelektualny, angażujący kluczowe obszary naszego myślenia, takie jak: pamięć, planowanie, dedukcja, czy liczenie.
A co najważniejsze – spotkanie przy grach planszowych to idealna, łącząca pokolenia okazja do spędzenia czasu z innymi ludźmi.
A jeśli zastanawiasz się, jak świętować Dzień Gier Planszowych, sprawdź wydarzenia stacjonarne w Twojej miejscowości, używając interaktywnej mapy!
www.dziengierplanszowych.pl/#mapa
Organizujesz lokalne wydarzenie stacjonarne i chcesz, abyśmy dodali je do mapy? Wypełnij formularz
https://forms.gle/GwcJsPuSB6D9xdWg7
Organizujesz wydarzenie online? Nie zapomnij dodać Dnia Gier Planszowych jako współorganizatora Twojego wydarzenia na Facebooku!
Śledźcie wydarzenie oraz fanpage DGP na Facebooku i Instagramie!
Więcej informacji znajdziecie na: www.dziengierplanszowych.pl
Pomysłodawca Dnia Gier Planszowych: REBEL