Dodatki, które podkręcą każdy look!

Tego jeszcze nie było! Torebki i etui na telefony od firmy Spin Master nie dość, że niesamowicie stylowe, są… interaktywne! Purse Pets, bo o niech mowa, to udane połączenie dwóch światów – mody i przyrody, które znalazło ucieleśnienie w postaci stylowych dodatków dla lubiących bawić się modą młodych dam.

Wśród wzorów dostępnych w jesienno-zimowej odsłonie kolekcji są sowa, koala, piesek, kotek, a także gwiazdy małego ekranu – Hello Kitty, My Melody i Chococat! Ich wspólnym mianownikiem są zamykane oczy, wydawane dźwięki i reakcje na dotyk. Z kolei różne charaktery zwierzątek sprawiają, że dziewczynka może z łatwością wybrać gadżet najlepiej pasujący do niej samej. Choć w tym przypadku nie istnieją tak naprawdę żadne granice – mała modnisia może kolekcjonować gadżety Purse Pets i dobierać w zależności od okazji lub nastroju, w jakim się znajduje.

Sowa i koala
Torebka w kształcie sowy została uszyta z materiału w modną kratę, zaś torebka-koala z mięciutkiego, puszystego pluszu w kolorze różowym. Oba zwierzątka mrugają oczami i reagują na dotyk, zachęcając swoją właścicielkę do jak najczęstszego wchodzenia z nimi w interakcje. Zabawę urozmaicają dźwięki i reakcje, których oferują ponad trzydzieści.

Dodatkowo każdy Purse Pets posiada tajemne moce… Zwierzątka radośnie mruczą po dotknięciu ich czoła! A kiedy dziewczynka zrobi sobie z nimi selfie i pogłaszcze po czole – zamykają oczy, otwierają je, po czym posyłają swojej właścicielce słodkiego buziaka!

Na tym jednak nie koniec niespodzianek! Niepozorne metalowe wykończenie z przodu torebki kryje tajny przycisk, który otwiera jeszcze więcej możliwości zabawy! Po jego wciśnięciu dziewczynka i jej torebka-zwierzątko mogą wspólnie zagrać w gry lub posłuchać muzyki! Purse Pet jak mało kto znają się też na modzie! Dzięki temu mała właścicielka może traktować je niczym wyrocznię podczas swoich pierwszych, nieśmiałych jeszcze prób poszukiwania własnego stylu. Jak to możliwe? Wystarczy dotknąć czoła zwierzątka i zadać mu proste pytanie dotyczące stylizacji, a odpowie uroczym dźwiękiem, wyrażając w ten sposób swoją opinię. Jeśli okaże się, że zaaprobowało wybór, należy nacisnąć i przytrzymać jego czoło, aby w mig stało się gotowe na wybieg! W tym samym momencie torebka zaczyna grać muzykę inspirowaną pokazami mody, słychać dźwięki fleszy i aplauz publiczności… Świetna zabawa trwa do czasu, aż na wybiegu zaprezentowana zostanie ostatnia stylizacja!

Piesek i kotek
Zwierzątkowa kolekcja od Spin Master obejmuje także modne etui w kształcie domowych pupili, które pomieszczą nie tylko telefon dziewczynki, ale też niewielkie gadżety, choćby ulubiony błyszczyk. Purse Pets Treat Yo Self mają błyszczące oczy inspirowane stylem pop-art i oferują ponad dwadzieścia pięć dźwięków oraz reakcji, a także tryb wybiegu, podczas którego odtwarzają energetyczną muzykę. Ich znakiem rozpoznawczym są świecące policzki, które potrafią wyrazić nastrój zwierzątka-etui. A kiedy dziewczynka położy dłoń na jego czole, odpowie jej słodkimi dźwiękami!

Gwiazdy stylizacji
Najgorętszą informacją sezonu jest zaś z pewnością nawiązanie współpracy między Purse Pets a licencją Hello Kitty! W jej wyniku kolekcja wzbogaciła się o nowe torebki Hello Kitty, My Melody oraz Chococat, które również umożliwiają dziewczynkom stworzenie unikatowych stylizacji, a tym samym wyrażenie swojego stylu. Każda torebka w kształcie bohaterki popularnej bajki mruga, wydaje charakterystyczne dźwięki (łącznie jest ich ponad trzydzieści!) i chętnie wchodzi w interakcje ze swoją właścicielką.

W tym miejscu należy podkreślić również ogromną funkcjonalność modeli – każdy ma idealny rozmiar oraz regulowaną długość paska, co pozwala łatwo dopasować dodatki do wzrostu dziewczynki.

 

Zdjęcia: Spin Master