BESTSELLERY – WIOSNA 2023

BESTSELLERY RYNKU ZABAWEK to konkurs, który pozwala wyłonić, a następnie wypromować największe hity sprzedażowe!

Spośród nich grono ekspertów, którzy mają ogromne doświadczenie w handlu oraz nosa do sprzedażowych hitów wybiera te najbardziej napędzające sprzedaż. Zabawki, gry i książki, które świetnie odnajdą się w każdym sklepie i każdej księgarni!

KATEGORIE PRODUKTOWE BESTSELLERY RYNKU ZABAWEK:

● zabawki dla dzieci w wieku 0-3 lata,
● zabawki dla dzieci w wieku 3+,
● gry dla dzieci w wieku 0-6 lat,
● gry dla dzieci w wieku 7+,
● książki dla dzieci w wieku 0-6 lat,
● książki dla dzieci w wieku 7+,
● artykuły dziecięce.

W każdej kategorii wyłaniany jest jeden zwycięski produkt – BESTSELLER RYNKU ZABAWEK, a dodatkowo przyznane jest jedno wyróżnienie.

W tym roku w konkursowe szranki staną wszystkie produkty, które zostaną opublikowane w jednym z czterech stałych dodatków do „Rynku Zabawek”:

  • „Bestsellery – Wiosna”,
  • „Bestsellery – Lato”,
  • „Bestsellery – Jesień”
  • „Bestsellery – Gwiazdka”.

Po ukazaniu się każdego dodatku komisja konkursowa wybierze spośród nich BESTSELLERY oraz przyzna wyróżnienia hitom sprzedażowym. Eksperci wybierają właśnie laureatów spośród produktów, które ukazały się w dodatku BESTSELLERY – WIOSNA 2023!

Szczegółowe wyniki każdego etapu konkursu (laureaci, wyróżnienia) są na bieżąco publikowane w magazynie „Rynek Zabawek”, w portalu RynekZabawek.pl, w cyklicznych mailingach skierowanych do handlowców oraz na fanpage’ach wydawcy prowadzonych w mediach społecznościowych. Ponadto informacje o nagrodzonych produktach będą zamieszczane w ogólnopolskich mediach skierowanych do konsumentów, co zapewni szeroką popularyzację hitów sprzedażowych dostępnych na polskim rynku zabawek.

Zwycięzcy mogli pochwalić się nagrodą poprzez umieszczenie logotypu konkursu na opakowaniu produktu wyróżnionego w konkursie, materiałach marketingowych etc.

Zapraszamy do udziału w konkursie!
Zespół „Rynku Zabawek”