BESTSELLERY RYNKU ZABAWEK!

Drodzy,

dziś przychodzimy do Was z niespodzianką! Jest nią konkurs BESTSELLERY RYNKU ZABAWEK, który pozwoli wyłonić, a następnie wypromować największe hity sprzedażowe roku 2022!

Wystarczy, że Wasze bestsellerowe produkty ukażą się w dodatkach do „Rynku Zabawek”: BESTSELLERY Jesień i BESTSELLERY Gwiazdka.

Spośród nich grono ekspertów, którzy mają ogromne doświadczenie w handlu oraz nosa do sprzedażowych hitów:

 • Sławomir Żywczak, PR manager hurtowni Ateneum;
 • Piotr i Patrycja Orłowscy, właściciele księgarni Orlej;
 • Paulina i Emil Pieleccy, właściciele sklepu z zabawkami Pokusa;
 • Krzysztof Kozłowski, właściciel sklepu z grami i zabawkami 3xk;

wybierze te najbardziej napędzające sprzedaż. Zabawki, gry i książki, które świetnie odnajdą się w każdym sklepie i każdej księgarni!

KATEGORIE PRODUKTOWE BESTSELLERY RYNKU ZABAWEK:
● zabawki dla dzieci w wieku 0-3 lata,
● zabawki dla dzieci w wieku 3+,
● gry dla dzieci w wieku 0-6 lat,
● gry dla dzieci w wieku 7+,
● książki dla dzieci w wieku 0-6 lat,
● książki dla dzieci w wieku 7+,
● artykuły dziecięce.

W każdej kategorii wyłoniony zostanie jeden zwycięski produkt – BESTSELLER RYNKU ZABAWEK, a dodatkowo przyznane zostanie jedno wyróżnienie.

 

Już niebawem poznamy laureatów jesiennej edycji konkursu

„Bestsellery – Jesień 2022”. 

 

A w przyszłym roku w konkursowe szranki staną wszystkie produkty, które zostaną opublikowane w jednym z czterech stałych dodatków do „Rynku Zabawek”:

 • „Bestsellery – Wiosna”,
  • „Bestsellery – Lato”,
  • „Bestsellery – Jesień”,
  • „Bestsellery – Gwiazdka”.

Po ukazaniu się każdego dodatku komisja konkursowa wybierze spośród nich BESTSELLERY oraz przyzna wyróżnienia hitom sprzedażowym.

Szczegółowe wyniki każdego etapu konkursu (laureaci, wyróżnienia) będą na bieżąco publikowane w magazynie „Rynek Zabawek”, w portalu RynekZabawek.pl, w cyklicznych mailingach skierowanych do handlowców oraz na fanpage’ach wydawcy prowadzonych w mediach społecznościowych. Ponadto informacje o nagrodzonych produktach będą zamieszczane w ogólnopolskich mediach skierowanych do konsumentów, co zapewni szeroką popularyzację hitów sprzedażowych dostępnych na polskim rynku zabawek.

Zwycięzcy będą mogli pochwalić się nagrodą poprzez umieszczenie logotypu konkursu na opakowaniu produktu wyróżnionego w konkursie, materiałach marketingowych etc.

Wszystkich laureatów pierwszej edycji konkursu – BESTSELLERY RYNKU ZABAWEK 2022: JESIEŃ i ZIMA – ogłosimy podczas uroczystej gali odbywającej się w czasie targów Kids’ Time 2023 (22-24 lutego)!

 

Zapraszamy do udziału w konkursie!
Zespół „Rynku Zabawek”