Barbie® Extra – baw się modą, pokaż swój styl

Barbie® Extra – baw się modą, pokaż swój styl
Odkrywanie siebie, własnych zainteresowań czy stylu jest ważnym etapem w rozwoju dziecka. Dlatego Barbie® prezentuje swoje nowe EXTRA oblicze i zachęca najmłodszych do zabawy modą, akceptacji różnorodności i wyrażania siebie. 
Barbie® Extra to 5 różnych lalek. Każdą z nich różni niemal wszystko – owal twarzy, fryzura, strój, dodatki, makijaż oraz „zainteresowania”. Łączy – ekstranowoczesne i odważne podeście do mody oraz zamiłowanie do zwierząt. W zestawie oprócz lalki, znajduje się ekstrafigurka: pies, świnka – jednorożec oraz kot.
Ekstra zabawa w odkrywanie siebie 
Moda, emocje i wyrażanie siebie to nieodłączne elementy EXTRA zabawy lalkami Barbie®. Dzięki nim dzieci mają szansę rozwijać wyobraźnię i kreatywność. To również znakomita nauka stylu – łączenia wzorów, faktur i fasonów – po prostu ekstra doświadczenie! Przygoda z nową Barbie® to także lekcja akceptacji i tolerancji wobec różnorodności etnicznej, indywidualnego stylu – na przykład krzykliwego koloru włosów czy oryginalnych zainteresowań. Dla jeszcze lepszej zabawy, Barbie® otrzymała 15 oryginalnych i przyciągających uwagę dodatków: torebki, okulary, biżuteria, czy nakrycia głowy. Umożliwią one tworzenie niepowtarzalnych stylizacji, będących odzwierciedleniem dziecięcej wizji na modę. Dzieci mają szansę, wzmocnić poczucie własnej wartości, odnaleźć indywidualny styl, w końcu Barbie® to ikona mody i symbol kobiecej siły. Każda przygotowana stylizacja będzie wyjątkowa – po prostu EXTRA!
Nowość z ekstra wsparciem 
Premierze Barbie® Extra towarzyszy konkurs. Każda fanka mody, która od 5 do 19 lutego br., opublikuje na FB Moda Allegro zdjęcie własnej EXTRAstylizacji zainspirowanej Barbie®  Extra, ma szansę wygrać 1 z 10 nagród. Nagrodą główną jest – voucher na kwotę 300 zł i lalka Barbie®  Extra oraz extra kubek Barbie Zdobywcy wyróżnień, otrzymają lalkę i extra kubek Barbie.