Ateneum oficjalnym dystrybutorem LEGO

Ateneum, największy polski dystrybutor gier, zabawek, książek i artykułów papierniczych, w styczniu bieżącego roku zostało oficjalnym dystrybutorem klocków LEGO w Polsce.

Ateneum od kilku lat posiadało w ofercie produkty LEGO i co roku znacznie zwiększało liczbę sprzedanych zestawów klocków duńskiej firmy. Dzięki tej skutecznej polityce handlowej w styczniu 2024 roku otrzymało status oficjalnego dystrybutora LEGO Polska.

Ateneum jako oficjalny dystrybutor LEGO gwarantuje swoim klientom dostęp do szerokiego asortymentu producenta, atrakcyjne warunki handlowe, szybką realizację zamówień, dodatkowe materiały aktywizacyjne i marketingowe, jak również uruchomi wkrótce specjalny dostęp online. W panelu dedykowanym LEGO klienci będą mogli zapoznać się z ofertą klocków, aktualnościami, promocjami i wyprzedażami, a przede wszystkim składać zamówienia na produkty tej firmy.

LEGO to jedna z najbardziej cenionych marek. Przez ponad siedemdziesiąt lat swej historii kultowe klocki poruszały wyobraźnię milionów dzieci na całym świecie. Współpraca LEGO Polska z Ateneum to gwarancja najwyższej jakości dystrybucji, czego potwierdzeniem jest dwudziestoletnie doświadczenie Ateneum na rynku hurtowym, dynamiczny rozwój, stabilność finansowa oraz wiele nagród, w tym sześć Diamentów Forbesa.