35. urodziny Sylvanian Families w Słodkim Domku Malinowym

Firma EPOCH po raz pierwszy zaprezentowała kolekcję zabawek Sylvanian Families w 1985 roku. Od 35 lat urocze Sylvanian Families przekazują dzieciom te same wartości: natura, miłość i rodzina. 

Na 35. urodziny Sylvanian Families firma Epoch przygotowała kilka nowych produktów, a wśród nich Słodki Domek Malinowy (art. 5393) oraz Figurki do kolekcjonowania ukryte w torebkach niespodziankach – Baby Party (art. 5463).

Jednopoziomowy Słodki Domek Malinowy z pięknym tarasem, posiada duże wnętrze oraz wysoko osadzony sufit, co pozwala dziecku w łatwy sposób włożyć dłonie do środka domku podczas zabawy. Zestaw zawiera figurkę dziecka Królików z czekoladowymi uszami oraz łóżeczko ze zjeżdżalnią. Do domku pasują wszystkie meble oraz akcesoria, które są sprzedawane oddzielnie.  Figurki do kolekcjonowania ukryte w torebkach niespodziankach – Baby Party stanowią idealny dodatek. Seria składa się z  dziewięciu uroczych figurek dzieci Sylvanian Families wraz z akcesoriami o tematyce przyjęcia – w jednej torebce znajduje się jedna figurka i akcesoria. Figurki można zaprezentować w poręcznym atrakcyjnym podajniku, który jest dołączony do zestawu z 24 torebkami.