Wybrane gry na półkach sieci Smyk i Auchan

Wybrane gry HABA dostępne na półkach sieci SMYK i Auchan Popularne gry planszowe i logiczne marki HABA wraz z końcem roku pojawiły się w sprzedaży stacjonarnej. Klienci indywidualni mogą już kupić niektóre z planszówek niemieckiego producenta w sieci sklepów SMYK oraz hipermarketów Auchan.

Marka HABA sukcesywnie zwiększa dostępność swoich produktów w Polsce. Planszówki dla dzieci, wydania z bestsellerowej serii „Moje pierwsze gry”, łamigłówki-zgadywanki Logic! CASE czy nowe serie gier logicznych Logic! GAMES – taki asortyment firma wprowadziła w ostatnim kwartale 2022 roku do sprzedaży detalicznej offline. Wybrane produkty HABA zagościły na półkach dwóch sieci handlowych – SMYK i Auchan.

Jak podkreśla prezes HABA Polska, Krzysztof Przybyła, to kolejny etap dywersyfikacji kanałów sprzedaży, a tym samym rozwoju marki w naszym kraju. Oba cele są strategiczne dla firmy na ten rok i kolejne lata. – W planach na najbliższe kwartały mamy poszerzenie oferty w sieciach, z którymi już rozpoczęliśmy współpracę, a także wprowadzenie naszych produktów do kolejnych punktów. Dotyczy to przede wszystkim gier planszowych, w tym polskich wersji językowych, ale też tegorocznych nowości z kilku kategorii, jak i zabawek Terra Kids. Rozmowy z zainteresowanymi podmiotami są w toku – dodaje Przybyła. Oferta gier i zabawek HABA dla klientów końcowych była dotychczas dostępna głównie w kanale online, w tym na platformach marketplace.

Wydawnictwo z siedzibą w Bad Rodach jest jedną z lepiej znanych marek na rynku gier i zabawek w Europie. Firma działa od 85 lat, oferując nie tylko zabawki i gry planszowe, ale również akcesoria dla niemowląt, lalki i pacynki, kulodromy, klocki i zabawki z drewna czy zabawki outdoorowe Terra Kids. Sieć sklepów SMYK to kultowa marka oferująca produkty, zabawki i akcesoria dla dzieci. Aktualnie w Polsce działa ponad 220 sklepów stacjonarnych. Hipermarkety i supermarkety Auchan są obecne w naszym kraju od ponad 25 lat. Marka posiada 110 sklepów na terenie całego kraju.

Więcej informacji o HABA: https://haba-play.pl/