27. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie®

Przed nami 27. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie®, które 24-27 października w EXPO Kraków znów zgromadzą dziesiątki tysięcy miłośników literatury z całego kraju. Zwiedzający będą mieli możliwość udziału w licznych spotkaniach, prelekcjach oraz dyskusjach, spotkać się z ulubionymi pisarzami, zdobyć autografy i powiększyć swoje domowe biblioteczki o nowe tytuły.

PATRON MEDIALNY: RYNEK ZABAWEK. 

Mottem tegorocznej edycji, przypadającej w 120. rocznicę urodzin Witolda Gombrowicza będzie cytat z jego utworu Operetka: „Zrzućcie maski! Zwykłymi stańcie się ludźmi!”. Podczas tegorocznej edycji stawiamy przede wszystkim na autentyczność, zrzucanie masek społecznych i wymykanie się stereotypom, pokazując, że targi to nie tylko stoiska wystawiennicze, ale przede wszystkim ludzie – wystawcy, autorzy, odwiedzający. W Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków w tym roku po raz kolejny spotkają się osoby z różnych środowisk, miast, krajów, których łączy jedno – wspólna pasja, jaką jest miłość do literatury.

Szczegółowy program wydarzenia i lista wystawców będą opublikowane we wrześniu.

Organizatorzy zapraszają do śledzenia mediów społecznościowych oraz do dołączenia do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/802208695092336?ref=newsfeed&locale=pl_PL

Facebook: https://www.facebook.com/targi.ksiazki.w.krakowie?locale=pl_PL

Instagram: https://www.instagram.com/targiksiazkiwkrakowie/