Whisbear poszerza swoje portfolio o nową przytulankę – Szumiącego Misia Śpioszka

Firma Whisbear nawet podczas pandemii nie zasypia gruszek w popiele i poszerza swoją ofertę szumiących zabawek. Najnowszy produkt to uroczy Szumiący Miś Śpioszek. Ta niewielkich rozmiarów przytulanka na pewno zda egzamin podczas spacerów czy podróży. To także świetny prezent dla Rodziców nowonarodzonego dziecka.

Miś Śpioszek jest nieduży, ale to jego zaleta, bo doskonale dopasowuje się do rączek niemowlaka
i można go łatwo przytulić. Miś emituje różowy szum, który Maluszek zna z brzucha mamy, przy którym czuje się bezpiecznie, uspokaja się i usypia. To właśnie różowy szum jest tym najzdrowszym dla dziecka. Głośność szumu można dostosować do potrzeb dziecka.Usypiający szum trwa 40 minut, po czym stopniowo cichnie. Urządzenie szumiące uruchamiane jest jednym przyciskiem. Zostało przebadane akustycznie i jest bezpieczne dla uszu noworodków.

Jedyny Szumiący Miś z Pozytywną Opinią Instytutu Matki i Dziecka

Produkty Whisbear, jako pierwsze w Polsce szumiące zabawki, otrzymały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka dla dzieci z trudnością w zasypianiu. Miś Śpioszek ma także taki certyfikat. Co to oznacza? Rodzice, gdy kupują artykuły oznaczone symbolem Instytutu, mogą być pewni, że ich dzieci otrzymują produkty bezpieczne i najwyższej jakości. Każdy produkt – zanim otrzyma certyfikat Instytutu Matki Dziecka – jest sprawdzany, czy jest bezpieczny, zarówno pod kątem zdrowia, jak i rozwoju malucha.

Czerwona kokardka na szczęście

Miś Śpioszek nie tylko jest bezpieczny i skuteczny, ale też pięknie wygląda. Miś jest uszyty z mięciutkiej atestowanej tkaniny w kolorze kremowym. Ma słodki, przyjazny pyszczek, a na szyi piękną czerwoną kokardkę, która jest dodatkowym prezentem „na szczęście”. Kokardka może pozostać na szyi Misia, ale można też ją zdjąć i przyczepić do wózka lub kołyski jako ozdobę lub „talizman”.

Na spacer i do lekarza

Miś Śpioszek to kolejna odsłona produktów „spacerowych”. Dla Misia zawsze znajdzie się miejsce w wózku i na pewno pocieszy Maluszka podczas wizyty u lekarza i ukołysze do drzemki na świeżym powietrzu.

Szumiący Miś Śpioszek dostępny jest w sprzedaży na oficjalnej stronie producenta: www.whisbear.com

Szumiące przytulanki Whisbear stworzyły dwie polskie mamy – Julia i Zuzanna Sielickie. Zabawki pomagają rodzicom w usypianiu dzieci i od lat są hitem list wyprawkowych oraz spisów prezentów na baby shower. W portfolio produktów znajdują się już Szumiący Miś Sensoryczny, Szumiące Królisie, Leniwiec E-zzy, Ptaszek Whisbird oraz Szumiące Zawieszki i akcesoria. Misie Whisbear trafiły m.in. na brytyjski dwór królewski, czy do premier Nowej Zelandii, jako prezent od Prezydenta Polski.