Nowości Regnum

PlayBox Dżungla

W portfolio firmy Regnum pojawiła się nowa propozycja. Floss & Rock to brytyjska marka zajmująca się produkcją wyjątkowych zabawek i akcesoriów dla dzieci, ciesząca się powszechnym zaufaniem rodziców na całym świecie. Skupia się na tworzeniu produktów, zachęcających dzieci do twórczej aktywności, wspierających ich rozwój i stymulujących wyobraźnię. W kilkunastu kolekcjach tematycznych tej marki znajduje się mnóstwo nietuzinkowych propozycji dla dziewczynek i chłopców.

PlayBox Dżungla to zestaw do zabawy na długie godziny. Który maluch nie chciałby mieć przenośnego zestawu z motywem ZOO? Zestaw Dżungla jest dostarczany w komplecie z bawełnianą torbą, w której mieści się 15 fantastycznych drewnianych, dwustronnych elementów. Są w nim zwierzęta, w tym lew, tygrys, gepard, nosorożec i inne, są postacie, kasa biletowa, i cudowny pociąg na kołach z dwoma ruchomymi częściami. Po rozłożeniu pokrywy pudełka, można bawić się figurkami na fantastycznej przestrzeni, z jeziorem, trawą czy wybiegiem dla zwierząt.

Floss & Rock to cała gama magnetycznych zestawów kreatywnych, zapewniających dzieciom w różnym wieku ciekawą i rozwijającą rozrywkę. To również ogromny wybór puzzli, gier i wodnych kolorowanek. Produkty Floss & Rock cechuje świetna jakoś wykonania, niebanalne wzornictwo oraz przepiękna kolorystyka, która podbija serca dzieci i rodziców.

Ofertę można obejrzeć na stronie dystrybutora www.regnum.pl

IG @flossandrock_polska

FB @flossandrockpolska

PlayBox Dżungla

Zalecany wiek: 3+

**************************

Parasolka zmieniająca kolory Floss & Rock

Parasolki Floss & Rock są kochane na całym świecie! Teraz dostępne również w Polsce. To mnóstwo radości podczas deszczowej pogody. Dzieci po prostu nie mogą się doczekać deszczu, aby zobaczyć, jak wszystkie ukryte kolory na każdym panelu ożywają. Za każdym razem, gdy wystawisz parasolkę na działanie wody, biały wzór zmieni się w kolor. Prawdziwa magia! Gdy parasolka wysycha, elementy zmieniające kolor wracają do bieli, a magia dzieje się ponownie gdy wracasz z nią na deszcz.

Parasolka w komplecie z poręczną opaską na rzep, aby utrzymać ją starannie zapiętą, gdy nie jest używana.

Parasolki zmieniające kolor Floss & Rock to mnóstwo wzorów do wyboru, zarówno dla chłopców jak i dziewczynek: plac budowy, dinozaury, jednorożce, wróżki i wiele, wiele innych. Każdy znajdzie swój ulubiony.

Ofertę parasolek oraz pozostałych, fantastycznych rzeczy Floss & Rock można obejrzeć na stronie dystrybutora www.regnum.pl

IG @flossandrock_polska

FB @flossandrockpolska

Zalecany wiek: 3+