NOWEKARTONOWE – NOWOŚCI PRODUKTOWE

Materiał przygotowany przez firmę Nowekartonowe.

MODEL EDUKACYJNY – KOMÓRKA ZWIERZECA

Nasz pierwszy model z serii edukacyjnej. Pomyśleliśmy, że nasze modele można wykorzystać także do nauki. Tak właśnie powstał model komórki zwierzęcej. Podczas jego składania poznajemy podstawy budowy komórki oraz jej funkcje. Po jej zbudowaniu pojęcie mitochondrium czy gładkiego retikulum endoplazmatycznego dla nikogo już nie będą tajemnicą. Po złożeniu model ma wymiary ok. 45 cm x 38 cm x 30 cm. Wykonany jest z  kartonu o gramaturze 270g/m2 i świetnie nadaje się na kreatywny i edukacyjny prezent.

MODEL DEKORACYJNY – T-REX

Olbrzymi T-REX, czyli Tyranozur Rex, to nie tylko bezapelacyjny król dinozaurów, ale także zdecydowanie król naszych modeli. Po złożeniu ma wymiary ok. 69 cm x 65 cm x 63 cm i zadowoli każdego fana jurajskich jaszczurów.
W wersji podstawowej ma przepiękny zielono-złoty kolor. Model wykonany jest z wyjątkowego kartonu o dwustronnie metalizowanej powierzchni, z certyfikatem FSC, wykonany z celulozy ECF i barwiony w masie.

MODEL DEKORACYJNY – KOŃ

Każdy z naszych modeli ma wyjątkową historię. Nie inaczej jest z Eko Koniem, który powstał specjalnie dla ukochanej babci naszych dzieci:) Babcia Gaba to wielka miłośniczka koni, która swoją pasją zaraziła naszą córkę. Kartonowy zestaw to fantastyczny prezent dla wszystkich miłośników koni. Może także  posłużyć jako dekoracja do ciepłego, zrównoważonego wnętrza. Wykonany jest z eko kartonu o gramaturze 300g/m2 oraz z brązowych ,metalizowanych  elementów tworzących grzywę. Po złożeniu ma wymiary ok. 66 cm x 49 cm x 34 cm.