MOCHTOYS: NOWOŚCI PRODUKTOWE Z SERII PLAY & SQUISH

Play&Squish pociąg + klocki (12 szt.) w pudełku

A gdyby tak wyruszyć w ekscytującą podróż z Kolejką Play & Squish? Miękkie klocki w pastelowych kolorach, idealnie dopasowane do dziecięcych rączek to wspaniała propozycja dla każdego malucha, który zaczyna poznawać świat! Zestaw składa się z ciuchci, 3 wagoników z obrotowymi kołami oraz 12 klocków. Wszystkie elementy zostały wykonane z bezpiecznego, miękkiego tworzywa, dzięki czemu produkt spełnia wymogi bezpieczeństwa w trosce o małych użytkowników, co potwierdzają certyfikaty z badań laboratoryjnych. Doskonałe uzupełnienie zestawu stanowią inne produkty z serii Play&Squish, które są ze sobą w pełni kompatybilne. Dodatkowy zestaw klocków, czy set z matami sensorycznymi? Decyzja należy do Ciebie!

Producent: Mochtoys

Play&Squish klocki (24 szt.) w pudełku

Kolejna odsłona produktów z serii Play&Squish – zestaw 24 miękkich klocków w pastelowych kolorach, idealnie dopasowanych do dziecięcych rączek. Tworzenie pierwszych budowli, odkrywanie możliwości łączenia elementów, czy rozwijanie percepcji przemawiają za tym, że to doskonała propozycja dla każdego malucha, który zaczyna poznawać świat! Wszystkie elementy zostały wykonane z miękkiego tworzywa, dzięki czemu produkt spełnia wymogi bezpieczeństwa w trosce o małych użytkowników, co potwierdzają certyfikaty z badań laboratoryjnych. Zestaw może stanowić doskonałe uzupełnienie innych produktów z serii Play&Squish, które są ze sobą w pełni kompatybilne. Ciuchcia z wagonikami, czy set z matami sensorycznymi? Który z nich zechcesz połączyć z zestawem 24 klocków? Wybór należy do Ciebie!

Producent: Mochtoys

Play&Squish maty sensoryczne + klocki (24 szt.) w pudełku

Nauka i rozwój poprzez zabawę? Dzięki naszemu produktowi to możliwe! Zestaw 4 mat sensorycznych o różnych strukturach wraz z kompletem 24 miękkich klocków w pastelowych kolorach, idealnie dopasowanych do dziecięcych rączek to wspaniała propozycja dla każdego malucha, który zaczyna poznawać świat! Tworzenie pierwszych konstrukcji, poznawanie kształtów i struktur oraz rozwijanie percepcji to cały wachlarz korzyści dla każdego malucha płynący z zabawy! Wszystkie elementy zostały wykonane z bezpiecznego, miękkiego tworzywa, dzięki czemu produkt spełnia wymogi bezpieczeństwa w trosce o małych użytkowników, co potwierdzają certyfikaty z badań laboratoryjnych. Produkt jest w pełni kompatybilny z innymi zestawami z serii Play&Squish. Dodatkowy zestaw 24 klocków, czy set z ciuchcią i wagonikami? To od Ciebie zależy, z czym go połączysz!

Producent: Mochtoys