Reprezentacja Polski w kolejnej odsłonie kart Panini na Mundial w Katarze!

ZDJĘCIE KOLEKCJI WRAZ Z KARTAMI POLAKÓW


Wielkimi krokami zbliżamy się do mistrzostw świata w Katarze. Już czas by zacząć podgrzewać piłkarskie emocje! Tym razem dzięki nowej serii kart FIFA World Cup Qatar 2022 Adrenalyn XL, w której po raz kolejny będzie można znaleźć karty z reprezentacją Polski!

Kolekcja FIFA World Cup Qatar 2022 Adrenalyn XL od Panini to wyjątkowy zestaw kart piłkarskich, wspierający realizację marzeń fanów futbolu oraz piłkarskich kolekcjonerów. W najnowszej edycji liczą się emocje, realizowanie pasji i dobra zabawa. W mundialowej kolekcji wybór jest bogatszy niż kiedykolwiek wcześniej i o wiele bardziej atrakcyjny dla Kibiców. Zawiera ona m.in. album kolekcjonera, saszetki premium, blister czy edycję limitowaną.

Cała seria zawiera 37 drużyn narodowych i 495 kart do zebrania w aż 14 kategoriach. Będą również takie klasyki jak Fans Favourites czy Top Masters.Kolejną nowością jest Ikona Unikalności. Kolekcjonerzy mogą błyskawicznie sprawdzić, jak rzadka jest ich karta w skali od zera do sześciu. Dzięki Adrenalyn XL masz pewność, że otrzymasz unikatowe karty, dedykowane najlepszym piłkarzom na świecie.

ZDJĘCIE KOLEKCJI WRAZ Z KARTAMI POLAKÓW

W zestawach Panini, wydawanych przy okazji międzynarodowych imprez, prawie od początku uwzględniano również skład reprezentacji Polski. O ile drużyna narodowa uzyskała awans na mistrzostwa świata lub Europy, o tyle podobizny zawodników umieszczane były w albumach i na naklejkach lub kartach. Oczywiście w nowej kolekcji kart Panini nie mogło zabraknąć piłkarzy naszej kadry. Szukaj naszych graczy i buduj zwycięski skład drużyny narodowej!

Kibice, zbierając karty, mogą wykorzystywać je podczas stacjonarnej rozgrywki ze znajomymi, ale również podczas gry online na www.paniniadrenalyn.com lub na urządzeniach mobilnych w bezpłatnej aplikacji FIFA World Cup Qatar 2022. Kody do gry są dostępne w saszetkach z kartami.

Firma Panini to włoska marka rozpoznawalna wśród miłośników futbolu oraz kolekcjonerów. Przedsiębiorstwo powstało w 1961 z inicjatywy braci Panini, odnotowując sukces już w pierwszym roku swojej działalności. Kolekcje Panini docierają do ponad 100 krajów na całym świecie, oferując na globalny rynek miliard saszetek rocznie.