PORTAL GAMES: Rusza planszowa przeprowadzka na kosmiczną skalę!

Mamy przyjemność poinformować o starcie przedsprzedaży nowego tytułu Vladimira Suchego. „Ewakuacja” to planszowa gra euro z błyskotliwym ujęciem kosmicznego tematu i głęboką, pełną wzajemnych zależności mechaniką.

Kosmiczna przeprowadzka

Na starej planecie pozostała resztka zasobów i w pełni funkcjonalna gospodarka, ale ta planeta lada moment umrze. Nowa jest żywa i pełna surowców, ale trzeba ją skolonizować. Kosmiczna przeprowadzka wymaga od graczy budowy statków i sprawnego demontażu i przenosin, by nowa infrastruktura ruszyła z kopyta, zanim stara stanie się kompletnie niewydajna.

Wielowymiarowa

Zanurz się w ogromie zależności, wyborów i taktyk, z kartami celów jako przewodnikiem. To szalenie wynagradzająca gra, ale i złożona, o progu wejścia wymagającym od graczy pewnego ogrania.

Błyskotliwa

Odkryj niezwykłe ujęcie tematu kosmicznej kolonizacji znakomicie spiętej z mechaniką gry. To nie jest gra wyłącznie dla fanów science-fiction – ale będąc takim fanem nie sposób jej nie pokochać 🙂

Modułowa

Wypróbuj warianty, które eksponują nowe oblicza gry: wariant zaawansowanych akcji, moduły z alternatywnymi celami i tryb wyścigu z nowymi warunkami zwycięstwa.

Znakomite solo

Sprawdź pozytywne opinie graczy o rozgrywkach jednoosobowych. Wieść niesie, że to jedna z najlepszych gier Vladimira Suchego do grania w pojedynkę!

Tylko w Portal Games

Oferta przedsprzedażowa w e-sklepie Portalu to gwarancja otrzymania gry 2 tygodnie przed dniem premiery przewidzianej na 20 czerwca. To także jedyna sposobność, aby otrzymać grę razem z unikatową kartą zaprojektowaną specjalnie dla wydania polskiego.

 

Ewakuacja

Planszowy menedżer kosmicznego eksodusu

Wiek 14+

Czas gry 75-150 min

Liczba graczy: 1-4

  • Błyskotliwa tematyka
  • Rozbudowana, wynagradzająca rozgrywka
  • Świetny tryb solo