NASZA KSIĘGARNIA: premiera gry PASZCZAKI 2 – AKROBACI już 11 października br.!

Czas na zawody akrobatyczne paszczaków! „Paszczaki 2 – Akrobaci” to druga gra z serii „Paszczaki”. Oba tytuły  mają inne zasady rozgrywki!

Dokładając karty tworzycie piramidę z paszczaków. Każdy z nich chce być jak najwyżej – najlepiej na szczycie piramidy! Należy w przemyślany sposób dokładać odpowiednie paszczaki do piramidy, aby nie dać się zablokować. Wygra gracz, który dołoży wszystkie swoje karty.

Zdobyte nagrody:
Najlepsza Gra Roku – Japonia, 2015
Najlepsza Gra Roku, nominacja – Niemcy, 2008
Najlepsza Gra Dla Dzieci, nominacja – Golden Geek, USA, 2008
Najlepsza Gra Roku, rekomendacja – Niemcy, 2008

Autor: Reiner Knizia
Ilustracje: Ewa Podleś
Wiek: 6-106
Liczba graczy: 2-6
Czas gry: 15 min

O WYDAWCY:

NASZA KSIĘGARNIA to jedno z najstarszych wydawnictw w Polsce. Powstało w 1921 roku i łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Przybliża polskim czytelnikom najciekawsze pozycje literackie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Od 2016 roku wydaje również gry planszowe. Celem wydawcy jest stworzenie szerokiej i atrakcyjnej oferty nowoczesnych gier dziecięcych, rodzinnych i dla dorosłych graczy. Współpracuje z najlepszymi autorami i wydawnictwami z całego świata. W ręce polskich graczy przekazuje gry, które zdobyły popularność i nagrody w wielu krajach. Gry Naszej Księgarni dostarczają wiele emocji i radości graczom w każdym wieku.