JollyBaby nowa marka książeczek edukacyjnych od firmy DUMEL

Nigdy nie jest za wcześnie na to, aby uczyć dziecko praktycznych umiejętności! Z tego założenia wyszła firma Dumel, tworząc nową markę książeczek edukacyjnych JollyBaby. W jej skład wchodzi kilkanaście pozycji, różniących się wielkością oraz zawartością. W asortymencie marki znajdziemy książeczki przeznaczone dla maluszków już od dnia narodzin, nieco bardziej angażujące, dla dzieci od 6 lub 10 miesiąca życia, a także rozbudowane książki dla szkrabów od 3. roku życia.

Wśród największych książeczek, opatrzonych wspólnym tytułem, Moja pierwsza książka, znajdziemy trzy pozycje. Mały Malarz zapewni dziecku przestrzeń do tworzenia własnych rysunków, a także nauczy nazw przedmiotów i pojazdów. W zestawie otrzymamy kredki i gąbeczki, które po zmoczeniu, zmażą narysowany wcześniej obrazek. Mały Kucharz opowie o produktach spożywczych i przedmiotach kuchennych, ucząc dzieci, gdzie należy je przechowywać. Wszystko za sprawą sprytnych rzepów, które pozwolą maluchowi przepinać obrazki z miejsca na miejsce. Książka Mały Bystrzak kryje w sobie wiele łamigłówek. Na małego spryciarza czeka tu m.in.  uzupełnianie wyrazów brakującymi literkami, łączenie w pary zwierzątek czy odczytywanie godzin. Tu także główną rolę grają rzepy, dzięki czemu maluch nie zgubi drobnych elementów książeczki.

Drugie co do wielkości, Zręcznościowa oraz Cyferkowa książeczka, wprowadzą dzieci w świat cyferek, a także podstawowych umiejętności, takich jak zapinanie guzików, sznurowanie buta, przypinanie klamerek czy wiązanie tasiemki. Książki zapinane są na zamek błyskawiczny i posiadają wygodne uchwyty, przez co bez wątpienia sprawdzą się w podróży.

Miękkie, kwadratowe książeczki, zawierające historyjki w języku polskim, wyposażone zostały w wiele elementów, które uatrakcyjnią zabawę. W zależności od wzoru będą to nieregularne krawędzie stron, szeleszczące i grzechoczące elementy, piszczałka, gryzaczek czy doszyte łatki.

Książeczki z ogonkami to świetna propozycja dla najmłodszych dzieciaków. W każdej z nich znaleźć można szeleszczącą okładkę oraz obrazki z zabawnymi zwierzaki i ich ogonki o zróżnicowanej fakturze. Na uwagę zasługuje tu zwłaszcza pozycja Zwierzaki Sensory, która wyróżnia się spośród całego asortymentu JollyBaby kontrastowymi kolorami.

Oferta przedstawia się nad wyraz atrakcyjnie, a w szerokiej gamie książeczek każdy znajdzie coś dla siebie. Zapakowane w gustowne kartoniki i opatrzone eleganckimi etykietami książeczki JollyBaby będą wspaniałym prezentem dla każdego malucha.