Co szykuje Granna?  Nowości i premiery – I kwartał 2021

Pod koniec stycznia ukażą się 4 rodzaje puzzli z serii Kosmiczny Wykop. To kontynuacja szerszego projektu  – do gry Kosmiczny Wykop, opartej na serialu animowanym o tym samym tytule, dołączą wieloelementowe puzzle – 60, 100,160 i 200 elementów.

W 2020 roku miała swój debiut gra Kopciuszek. To był zalążek nowej serii, którą chcemy rozwijać – seria bajek na planszy. W tym roku do serii dołączy „Jaś i Małgosia”. Kto z zapartym tchem nie śledził losu rodzeństwa uwięzionego przez złą wiedźmę? W grze gracze będą mogli uratować Jasia i Małgosię ze szponów Baby Jagi. Jak? Przekonacie się o tym już wkrótce. Ilustracje do gry wykonał znany ilustrator Maciej Szymanowicz.

Wiek graczy 5+

Liczba graczy: 2-4

W nowej ofercie nie może też zabraknąć gier rodzinnych. Kto pozmywa? Ile razy w waszych domach pada to pytanie? Ta gra pomoże rozwiązać wiele dylematów i kłótni domowych. O tym kto pozmywa zadecyduje wynik rozgrywki. Prosta, szybka gra. Zabawny przerywnik między innymi tytułami.

Wiek graczy: 7+

Liczba graczy: 2-4.

Ciekawą grą rodzinną będzie „Akwarium”.  Hodowanie ryb ozdobnych staje się pasją coraz większej liczby miłośników zwierząt. Nic dziwnego, w końcu widok niezwykle barwnego podwodnego świata morskich stworzeń jest nie tylko fascynujący i hipnotyzujący, lecz także działa uspokajająco.  Jakimi rybami gracze zapełnią swoja akwaria?  Wybór najpiękniejszych i najbardziej odpowiednich ryb do akwarium może  okazać się bardzo skomplikowany. Świat akwarium jest tak różnorodny, jak różnorodni są gracze.

Wiek graczy 8+

Liczba graczy 2-5

Flip Over Frog  – gra na licencji od Hub Games.

Autor gry Okabe Takuya postawił na prostotę i wymyślił grę, w którą będzie mogła grać cała rodzina.

Żaby to szybka gra dla fanów łamania głowy.

Zwycięży dobre planowanie, strategia i spryt.

Wiek graczy: 6+

Liczba graczy: 2-4