Nowości firmy TUBAN

Chcemy przedłużyć wakacyjną zabawę, dlatego wprowadzamy nowości, które na pewno w tym pomogą i które pokocha każde dziecko. Będzie sensorycznie, kolorowo i dynamicznie. 

 

Zabieramy plażę do domu, czyli PIASKI DYNAMICZNE w różnych kolorach!
Mamy też magiczny piasek, który wody się nie lęka, czyli PIASEK HYDROFOBOWY.
Z nami pokolorujesz ulice i wcielisz w życie twórcze pomysły – idealnie do tego posłuży NEO KREDA w SPRAYu. A dla dziewczynek, które lubią podążać za trendami, stworzyliśmy coś wyjątkowego – neonową odsłonę  lakierów  do paznokci NEO TUBI GLAM, oraz smakowicie pachnące błyszczyki do ust.

PIASEK DYNAMICZNY – idealnie nadaje się do ćwiczenia Motoryki Małej: przesypuje się, ale się nie rozsypuje, pozwala się formować i pomaga się relaksować! Zabawa nim wpływa na rozwój kreatywnego myślenia, pobudza wyobraźnię dziecka, ale też wycisza i działa odstresowująco.

PIASEK HYDROFOBOWY to propozycja dla wszystkich tych, którzy kochają eksperymenty. Ten wyjątkowy, bo całkowicie wododporny piasek dostępny jest w pięciu różnych kolorach. Po wrzuceniu go do napełnionego wodą akwarium, tworzy w niej niesamowite kształty, które godzinami chce się obserwować. Co najbardziej zaskakujące, po wyjęciu z wody, piasek jest suchy, co zachęca do dalszego eksperymentowania i niekończącej się zabawy. Piasek jest nietoksyczny i w pełni bezpieczny dla zdrowia dzieci.

NEO KREDA –  w sprayu znakomicie nadaje się do szalonego twórczego działania na takich powierzchniach jak szkło, asfalt, kamienie czy tektura.  Z jej pomocą można tworzyć kolorowe malunki, które, w razie potrzeby, bez trudu da się modyfikować lub usuwać, bo kreda jest łatwo zmywalna. Do wyboru dajemy aż  4 intensywne, neonowe kolory (niebieski, żółty, zielony i różowy), które świecą w świetle UV!

 

TUBI GLAM LIP GLOSS – to seria nawilżających błyszczyków do ust stworzonych z myślą o dzieciach. Błyszczyki występują w 3 różnych wersjach zapachowych: malinowej, bananowej oraz waniliowego ciasteczka. Dzięki zawartej w nich witaminie E, błyszczyki mają działanie odżywcze i łagodzące, są bezpieczne dla dzieci i pięknie nabłyszczają usta.

NEO TUBI GLAM
– neonowa odsłona lakierów do paznokci TUBI GLAM skierowana do młodych dam śledzących obowiązujące trendy. Lakiery TUBI GLAM NEON zachwycają nasyconymi, neonowymi i świecącymi w świetle UV kolorami – żółtym, różowym i zielonym. Lakiery są bezpieczne dla zdrowia dzieci i zmywają się za pomocą jedynie ciepłej wody.

Wszystkie produkty są 100% POLSKIEJ PRODUKCJI!