MAMAVILLE TARGI WROCŁAW VOL. 7

Już po raz siódmy  we Wrocławiu jednego dnia, w jednym miejscu będzie mieli okazje spotkaćoryginalnych polskich projektantów i firmy związane z tematykąciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa. 

PATRON MEDIALNY: RYNEK ZABAWEK.

Targi Mamaville to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacjądla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematykąparentingową. W jednym miejscu  zbieramy oryginalnych polskich projektantów, marki i firmy związane z tematem macierzyństwa i rodzicielstwa. Mamaville skupia marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów. Zapraszamy rodzinnie na bezpłatne warsztaty oraz atrakcje dla rodziców i dzieci. Mamaville Targi Worcław vol.7 to przede wszystkim zakupy u oryginalnych i kreatywnych wystawców – najnowsze kolekcje, pomysły i produkty, premiery nowych marek oraz nowatorskie rozwiązania

Mamaville, to świetny pomysł na rodzinne wyjście, a w nim:

  • Strefa zakupów u wystawców znanych marek i wybranych projektantów z branż̇:

ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka.

  • Strefa edukacyjno – rozrywkowo – warsztatowa dla dzieci i dorosłych. Wszystkie warsztaty i atrakcje są bezpłatne!!!

lokalne miejsca oraz prezentujemy najnowsze tematy związane z macierzyństwem. Dzieci mająsuper zabawęczy to w strefie z dmuchańcami czy przy stoiskach wystawców na mini warsztatach.
Warsztaty są bezpłatne lecz ilość miejsc ograniczona!

  • Strefa food&chillout.

Zapraszamy również do strefy CHILLOUT, gdzie po zakupach i atrakcjach można odpocząć i dobrze zjeść!

Organizatorzy zapewniają bezpłatny parking na ponad 1000 samochodów, wygodne wejście na halę, pomieszczenie dla mamy i dziecka.

W skrócie:

  • WROCŁAW
    Targi Mamaville Wrocław vol.7
    Sobota // 10.11 // Stadion Wrocław // aleja Śląska 1
    WSTĘP WOLNY, godziny 10:00 – 17:00 Link do wydarzenia na FB: https://web.facebook.com/events/376959009460344/