Magiczna nowość TUBAN – Slime zmieniający kolor

Oferta zabawek kreatywnych TUBAN poszerzyła się o kolejną nowość – Slime’a zmieniającego kolor. Alien i Pink, bo tak nazywają się dwa nowe zestawy Slime, to połączenie kolorowego kleju PVA oraz aktywatora. Podczas mieszania popularny glutek zmienia kolor. Do zestawu dołączone są neutralne dla środowiska kulki mineralne. Można ich użyć do dekoracji i zobaczyć, jak zmienia się struktura Slime po ich dodaniu.

Zestaw Alien Slime

Ze składników tego zestawu można stworzyć wyjątkowego SLIME’A, którego można udekorować neonowymi kulkami mineralnymi dla jeszcze ciekawszej zabawy. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne składniki i akcesoria do przygotowania SLIME’A: 500 ml kleju PVA, 250 ml aktywatora, 10 gramów kulek mineralnych, szpatułkę, miarkę i pudełko do przechowywania.

Zestaw Magic Pink

Podczas mieszania składników żółty klej zamienia się w różowego glutka. W zestawie znajdziemy wszystko, co potrzeba do stworzenia swojego własnego kolorowego SLIME’A: 500 ml kleju PVA, 250 ml aktywatora, 10 gramów kulek mineralnych, szpatułkę, miarkę i pudełko do przechowywania.