Youtuberzy w Warszawie!

mp-fb-darwin

19-20 maja na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się Meet Point. W ramach wydarzenia wszyscy fani twórczości internetowej będą mieli okazję spotkać swoich ulubionych youtuberów. Na profilu imprezy www.facebook.com/meetpointpl co kilka dni organizatorzy publikują kolejnych potwierdzonych gości.

Na ten moment ogłoszeni zostali twórcy trzech kanałów:

Znany ze swoich przeróbek Cyber Marian, twórca nieskończonej liczby parodii, filmów i coverów. Marian spotka się z fanami i wystąpi na jednej ze scen. Opowie również o swojej książce „Dziś tak bardziej”, nawiązując do 9. Warszawskich Targów Książki – imprezy wiodącej dla Meet Pointu.

Grupa Filmowa Darwin – twórcy popularnych serii jak „Wielkie Konflikty”, czy pojedynczych produkcji bijących rekordy popularności, jak np. „Orki z Majorki”. Na ten moment ogłoszono czołowych twórców zespołu – Jana Jurkowskiego oraz Marka Hucza. Na profilu Meet Pointu jednak niedługo mają pojawić się kolejni zaproszeni twórcy z ekpiy.

Kolejnym gościem jest Piotr Kosek z kanału Astrofaza. Jego filmy poświęcone są dla fizyki i kosmosu. Astrofaza udowadnia jednak, że fizyka nie musi być nudna, a wszechświat kryje w sobie wiele niespodzianek.

Kolejnych twórców i informacji o wydarzeniu szukajcie Państwo na profilu: www.facebook.com/meetpointpl