Wrzesień z Disney’em

image_31825ae2

Fot.: Disney

Disney Channel – Premiery na back to school

Jeśli wesoły powrót do szkoły, to tylko z Jessie! W czwartym sezonie na widzów czeka jeszcze więcej zabawy, śmiechu i ekscytujących przygód. A codziennie o 18:00 seanse filmowe! W tym miesiącu „Toy Story 3”, „Księżniczka i żaba”, „Zaplątani”, „Zaczarowana”, a przede wszystkim najbardziej wyczekiwana premiera roku – „Następcy” – opowieść, rozgrywająca się w idyllicznym królestwie Auradon, żartobliwie przedstawia to, co mogło się wydarzyć po słowach „żyli długo i szczęśliwie”. Przedstawiamy nastoletnich synów i córki najbardziej niesławnych czarnych charakterów Disneya. Do Disney Channel powraca też Zendaya Coleman z nowym serialem „Nastoletnia agentka”.

Disney Junior – Karaoke w Disney Junior

Na małych widzów czeka emocjonujący finał drugiego sezonu bardzo lubianego serialu – „Jej Wysokość Zosia” – a przed nim maratony przypominające poprzednie odcinki. Co więcej, premiera trzeciego sezonu „Kliniki dla pluszaków” – Dosia powraca ze swoimi pomocnikami w zupełnie nowych odcinkach, aby leczyć nowe przypadki. A dla tych, którzy lubią śpiewać, wyjątkowe karaoke z Zosią, Mikim, Dosią i piratami z Nibylandii.

Disney XD – Bohater na pół etatu

Specjalnie dla fanów mocnych wrażeń premiera serialu „Penn Zero: bohater na pół etatu”. Zwykły chłopak z przedmieścia dostaje ofertę pracy, o której marzy każde dziecko, ma być superbohaterem. Nie jest to jednak takie proste, Penn musi połączyć nowe zadanie z codziennymi obowiązkami oraz chodzeniem do szkoły. Czy to się uda? Czy chłopak uratuje świat? Dla miłośników filmów Disney/Pixar przez cały miesiąc – „Ratatuj”, „Potwory i spółka”, „Wall-E” oraz „Dawno temu w trawie”. W dodatku Kirby Bucket – utalentowany dzieciak, który ożywia rysunki – wraca z premierowymi odcinkami. Tego nie można przegapić.