Październik z Disneyem

W październiku w Disney Channel, Disney XD i Disney Junior na dzieci czeka wiele niespodzianek. Oto niektóre z nich:

violetta

Disney Channel

VIOLETTA ZNOWU W DISNEY CHANNEL

Przeżyj to jeszcze raz! Największy hit ostatnich lat – Violetta – powraca do Disney Channel od pierwszego odcinka. Śledź przygody utalentowanej muzycznie nastolatki, która wraca z Europy do rodzinnego Buenos Aires i tam przeżywa perypetie dorastania. Nie przegap też cotygodniowych seansów filmowych! W tym miesiącu: Przygoda z mumią, Pupilek, Reggae na lodzie i Frankenweenie. Widzów Disney Channel czeka również premiera nowego serialu – Alex i spółka – opowiadającego o grupie przyjaciół, którzy wbrew surowym szkolnym zakazom zakładają zespół muzyczny i zdobywają wielką popularność. Niestety, ich sukces nie każdemu będzie w smak…

Filmy – codziennie o 18:00

„Alex i spółka” – od 10.10 o 9:30

„Violetta” – codziennie od 12.10 o 20:00

 

Disney Junior

ALADYN W DISNEY JUNIOR

Na jej powrót czekali wszyscy… Jej Wysokość Zosia znowu w Disney Junior! Oglądaj wszystkie najnowsze przygody Zosi oraz jej przyjaciół w trzecim sezonie serialu i poczuj magię w każdym kolejnym odcinku! W październiku także dalszy ciąg perypetii w Klinice dla pluszaków. Sprawdź, kogo tym razem będzie musiała wyleczyć Dosia! Nie przegap też premiery nowego serialu – Aladyn. Wznieś się nad pustynię na latającym dywanie i poznaj Księżniczkę Jasmine oraz sympatyczną domową małpkę Abu. Odwiedź ulice miasta Agrabah i wraz z Aladynem chroń je przed niebezpieczeństwem!

„Aladyn” – od 5.10 o 15:10

„Jej Wysokość Zosia” – od 17.10 o 9:00

„Klinika dla pluszaków” – od 19.10 o 7:20

 

Disney XD

POWRÓT REBELIANTÓW

W Disney XD gratka dla fanów Gwiezdnych Wojen – premiera drugiego sezonu Star Wars Rebelianci! Garstka buntowników powraca na planetę Lothal, aby ratować uciekiniera z Imperium. Po przybyciu Rebelianci zostają wrobieni w zbrodnię, której nie popełnili, i stawiają czoła samemu Darthowi Vaderowi. W październiku zadebiutuje także nowy serial – Star Butterfly kontra siły zła. Tytułowa bohaterka jest energiczną i nieco nierozgarniętą księżniczką z innego świata, wysłaną przez rodziców na Ziemię, aby tam uczyła się walczyć ze złem. A z okazji Halloween dla widzów Disney XD dwa popularne filmy – Przygoda z mumią i Frankenweenie!

„Star Wars Rebelianci”, sezon 2 – od 10.10 o 9:35

„Star Butterfly kontra siły zła” – od 19.10 o 16:15

“Halloween” – 10 i 24.10 o 10:00