Barbie On The Go z Nagrodą Dzieci 2018!

FHV63_c_17_738

Tegoroczna nowość od firmy Mattel, linia – BarbieTM On The Go otrzymała Nagrodę Dzieci w plebiscycie Zabawka Roku 2018. Dzieci doceniły walory zabawki – laleczki, samodzielnie jeżdżące pojazdy i kucyki oraz tory, które można ze sobą dowolnie łączyć i tworzyć własne układy.

FHV66_C_18_001

To głosami dzieci linia BarbieTM On The Go została uznana za najlepszą zabawkę roku i otrzymała wyróżnienie Nagroda Dzieci 2018.

Nowa linia zabawek Barbie® pojawiła się na rynku jako odpowiedź na oczekiwania dziewczynek, które chciałyby wspólnie z chłopcami, budować własne tory do wyścigów aut lub organizować zawody jeździeckie kucyków.

W Barbie™ On The Go dzieci mają do wyboru 4 zestawy torów (Wesołe miasteczko i Wyścig kucyków w zestawach z kucykami oraz Poczta w zestawie ze skuterem i Myjnia samochodowa w zestawie z małym pojazdem). Do każdego zestawu dołączona jest laleczka. Pojazdy i kucyki napędzane są na baterie, poruszają się do ich wyczerpania lub wyłączenia, dużym widocznym przyciskiem, co jest unikalne dla tej skali zabawek. Laleczki, pojazdy i kucyki sprzedawane są również osobno.
Wszystkie tory można ze sobą dowolnie łączyć, a pojazdy i kucyki pasują do każdego z nich, co sprawia, że zabawa nigdy się nie nudzi. To atrakcyjna oferta zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców, którzy mogą wspólnie realizować wyjątkowe scenariusze zabaw.
Oto lista wszystkich nagrodzonych produktów:

Zabawka Roku 2018 – nagroda:

Zabawka Roku – wyróżnieni:

Zabawka Roku – nagroda dzieci:

 

Nagroda Rodziców – zwycięzcy:

Nagroda Rodziców – wyróżnieni: