Trolls World Tour!

Anna Kendrick i Justin Timberlake powracają w Trolls World Tour, gwiazdorskim sequelu musicalu DreamWorks Animation z 2016 roku. W przygodzie, która zabierze ich daleko poza to, co znali wcześniej, Poppy (Kendrick) i Branch (Timberlake) odkrywają, że są tylko jednym z sześciu różnych plemion Trolli rozsianych po sześciu różnych krainach i oddanych sześciu różnym rodzajom muzyki: Funk, Country, Techno, Muzyka Klasyczna, Pop i Rock. Ich świat stanie się znacznie większy i głośniejszy.

Członkini hardrockowej rodziny królewskiej Queen Barb (Rachel Bloom), której pomaga jej ojciec King Thrash (Ozzy Osbourne), chce zniszczyć wszystkie inne rodzaje muzyki, aby rock królował. Gdy w grę wchodzą losy świata, Poppy i Branch wraz ze swoimi przyjaciółmi – Biggie (James Corden), Chenille (Caroline Hjelt), Satin (Aino Jawo), Cooper (Ron Funches) i Guy Diamond (Kunal Nayyar) – chcą odwiedzić wszystkie inne krainy, aby zjednoczyć Trolle w harmonii z Barbem, który chce ich wszystkich wykorzenić.

Obsada członków różnych plemion muzycznych to jedna z największych i najbardziej uznanych grup muzycznych talentów, jakie kiedykolwiek zebrano w filmie animowanym. Z krainy Funk pochodzą Mary J. Blige, George Clinton i Anderson. .Paak. Reprezentantem kraju jest Kelly Clarkson jako Delta Dawn, z Samem Rockwellem jako Hickory i Flula Borg jako Dickory. J Balvin wprowadza Reggaeton, a Ester Dean dodaje do plemienia Pop. Anthony Ramos wprowadza beat w techno, a Jamie Dornan covery smooth jazz. Światowej sławy dyrygent i skrzypek Gustavo Dudamel występuje jako Trollzart, a Charlyne Yi jako Pennywhistle z krainy muzyki klasycznej. Kenan Thompson rapuje jako nowo narodzony troll o imieniu Tiny Diamond.

Trolls World Tour wyreżyserował Walt Dohrn, który był współreżyserem filmu „Trolls”, a producentem jest powracająca producentka Gina Shay. Film jest współreżyserowany przez Davida P. Smitha, a współproducentem jest Kelly Cooney Cilella, z których oboje pracowali przy pierwszych Trollach.