Spektakl o Śwince Peppie prezentem na Dzień Dziecka? Oczywiście!

Świnka Peppa i przyjaciele zapraszają małych widzów na wyjątkowy spektakl pełen śpiewu, tańca i dobrej zabawy. W czerwcu bohaterka niezwykle lubianej kreskówki pojawi się w Kielcach (4.06.), Lublinie (12.06.), Łodzi (19.06.), Częstochowie (25.06.) i Warszawie (26.06.). Przedstawienie “Świnka Peppa – Wielka Niespodzianka” to dla najmłodszych wspaniała inspiracja, nauka i moc nowych wrażeń. Rodzinne uczestnictwo w spektaklu to też świetny prezent z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka.
Urodziny na scenie
W dniu urodzin Świnki Peppy podekscytowani domownicy, angażując małą widownię spektaklu, przygotowują dla niej urodzinową niespodziankę. Radosna i rozśpiewana rodzinka świnek, wybierając dekoracje i kostiumy wciąga dzieci w świętowanie i uczy je przeżywania pozytywnych emocji. Wszyscy razem bawią się i poszukują urodzinowych niespodzianek, w tym tej najważniejszej – Wielkiej Niespodzianki. Na scenie pojawią się także Pan Zebra i Pani Królik, którzy wraz z pozostałymi bohaterami uczestniczą w przygotowaniach do urodzin Peppy.
Spektakl pełen muzyki, tańca i niespodzianek oraz błotnych kałuż, które Peppa i jej bliscy tak bardzo lubią, jest dla małych widzów wędrówką z bajkowego świata do rzeczywistości. Inspiruje maluchy i uczy przeżywania niezwykłych emocji oraz dzielenia oczekiwania i radości z najbliższymi.
Aktorzy wystąpią we wspaniałych kostiumach, pośród dekoracji przeniesionych prosto z kreskówki na scenę. Reżyserem oraz scenarzystą spektaklu jest Gabriel Gietzky, a za produkcję odpowiada firma MGR productions. Spektakl przeznaczony dla maluszków już od 2. roku życia.
Wiosną Świnka Peppa odwiedzi również inne polskie miasta: Katowice, Toruń, Wrocław i Poznań.
Bilety dostępne są na eBilet.pl oraz na stronie www.swinkapeppanazywo.pl
GDZIE i KIEDY:
04.06.2022 – Kielce, Kieleckie Centrum Kultury
12.06.2022 – Lublin, Centrum Kongresowe Uniwerystetu Przyrodniczego
19.06.2022 – Łódź, Teatr im. S. Jaracza
25.06.2022 – Częstochowa, Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej
26.06.2022 – Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury/ Kino Głębocka
CZAS TRWANIA SPEKTAKLU: 60 minut + przerwa
INFORMACJE O TWÓRCACH
Scenariusz i reżyseria: Gabriel Gietzky
Scenografia i kostiumy: Maria Kanigowska
Muzyka: Michał Zdrzałek
Spektakl na licencji: Hasbro
Produkcja: MGR productions
Obsada: Karolina Marcisz, Aleksandra Batko, Agnieszka Raj-Kubat, Kamil Mularz, Szymon Michlewicz-Sowa, Dariusz Dyla, Anna Berek, Filip Wojcik