My Garden Baby TM – Moc przytulania od Mattel

Dzieci uwielbiają przytulanie, głaskanie i miłe szepty, które dają im poczucie bezpieczeństwa, uspokajają i łagodzą stres. Tuląc i troszcząc się o zabawkowe bobasy, odtwarzają zachowania dorosłych, ćwicząc okazywanie czułości oraz opiekę nad innymi. To właśnie dla nich firma Mattel stworzyła markę My Garden Baby.

Z krainy bajkowych fantazji

My Garden Baby to niezwykle kolorowe bobasy, które pobudzają wyobraźnię, pozwalają maluchom na łączenie świata fantazji i rzeczywistości, zachęcając jednocześnie do odkrywania i poszanowania natury. Lalki My Garden Baby już samym wyglądem zapraszają do zabawy. Mają kolorowe, pachnące włosy z zabawną grzywką i pogodne buzie z dużymi, radosnymi oczami. Ubrane są w kolorowe body
z roślinnymi motywami oraz kołnierzykiem przypominającym płatki kwiatów. Całość dopełniają bajecznie kolorowe skrzydła, które po złożeniu stają się kocykiem bobasa, otulającym go jak kwiatowa łąka. Skrzydełka i ubranka wykonano z materiałów w 100% przyjaznych środowisku, a piękne, kartonowe pudełeczko jest czymś więcej niż opakowaniem – zmienia się w kołyskę dla bobasa.

Lalki dla mniejszych i większych

Lalki My Garden Baby, w zależności od modelu, różnią się wielkością, odcieniem skóry, ubrankami oraz akcesoriami, które pozwalają naukę przytulania i roztaczania opieki dostosować do wieku dzieci. Dla najmłodszych idealne będą mniejsze bobasy z mięciutkimi rączkami, nóżkami i brzuszkiem, wyposażone w skrzydełkowe „otulaczki” oraz niezastąpiony w uspokajaniu smoczek. Świetnie sprawdzą się także raczkujące My Garden Baby, którym sprawia to tyle radości, że aż machają skrzydełkami.

Starsze dzieci potrzebę opieki mogą ćwiczyć na większych lalkach z dodatkowymi akcesoriami np. miseczką i łyżeczką, która po zanurzeniu w zimnej wodzie zmienia kolor. Są też bobasy, które piją wodę
z różowej buteleczki w kształcie zwierzaczka i moczą pieluszkę.

Linia My Garden Baby to także ciekawe dodatkowe akcesoria, które dają wiele możliwości zabawy. Wanienka – łóżeczko z gumowymi zabawkami zmieniającymi kolor, to szansa na niekończące się kąpiele a potem na tulenie i kołysanie bobasa do snu. W opiece pomogą również ciekawe zestawy do kąpieli
lub karmienia, a dzięki motylkowemu nosidełku nawet podczas spaceru można bawić się lalką, karmić, poić lub zmieniać pieluszki.

Poznaj My Garden Baby

Lalki:

My Garden Baby Bobasek Lalka Podstawowa  (GYP09) – to trzy lalki, różniące się od siebie kolorem skóry, włosów i oczu. Każdy bobas ma kolorową zdejmowaną bluzeczkę z motywem kwiatów, odczepiane skrzydełka oraz pieluszkę. Lalkę można „napoić” wodą z małej buteleczki, ale uwaga – zaraz potem będzie trzeba go przewinąć. Bobas ma piękne, miękkie skrzydełka, którymi można go otulić do snu oraz gryzaczek o kształcie ślimaka. Każda z lalek pachnie jaśminem. Opakowanie lalki można zamienić w kołyskę.

My Garden Baby Raczkujący Bobasek – Motylek (HBH42) – to dwie lalki, różniące się kolorem włosów, oczu i skóry. Po dotknięciu skrzydełek lalka zacznie się ruszać i wydawać aż 20 dziecięcych odgłosów. Lalka gaworzy i chichocze, a podczas raczkowania porusza skrzydełkami. W zestawie znajduje się zabawka – biedronka na kółkach, za którą bobas może podążać. Urocze lalki pachną jaśminem.

My Garden Baby Bobasek- Motylek Głodomorek (GYN98) – to trzy lalki pachnące owocami
i zmieniające kolor. Lalki mają różne kolory włosów, skóry, oczu i ubranek. Małego głodomorka można nakarmić dzięki miseczce i łyżeczce, które pod wpływem zimnej wody zmieniają kolor. Bobasy mają na sobie kolorowe śpioszki z motywem owoców – malin, truskawek lub jagód – oraz skrzydełka, a także małego motylka we włosach.

My Garden Baby Bobasek Miękka Lalka (HBH37) – to trzy lalki z miękkim tułowiem, które są idealne do zabawy w opiekę i do przytulania. Przeznaczone są dla dzieci już od 18. miesiąca życia. Bobasy różnią się kolorem włosów, skóry, oczu i ubranek. Każda z lalek ma miękkie skrzydełka, którymi można ją otulić oraz smoczek w kształcie motylka, który pozwoli „uspokoić” maleństwo. Miękkie skrzydełka po złożeniu stają się w kocykiem lub otulaczem. Bobasy mają 23 cm „wzrostu” i idealnie mieszczą się w dziecięcych rączkach. Można je do woli nosić i przytulać. Opakowanie lalki można zamienić w kołyskę.

Akcesoria:

Wanienka – łóżeczko 2 w 1 (HBH46) – to idealne wyposażenie dla bobasa. W wanience, do której nalewamy wodę, można wykąpać malucha i bawić się przy tym zabawkami do kąpieli, które zmieniają kolor. Po wytarciu ręcznikiem bobaska można położyć spać. Wystarczy wylać wodę, przekręcić uchwyt i zawiesić na nim zabawki – wtedy wanienka zmieni się w przytulne łóżeczko. Po takiej zabawie maluch na pewno będzie miał kolorowe sny.

Motylkowe nosidełko (HBH45) jest piękne i funkcjonalne – służy jako nosidło i jako plecak. Dziecko może je nosić na plecach lub z przodu i zabrać swojego bobasa My Garden Baby gdzie tylko zechce. Regulowane paski pozwolą dopasować rozmiar nosidełka do wzrostu dziecka. Nosidełko posiada również w zestawie butelkę, gryzaczek, smoczek oraz miseczkę z łyżeczką.

Zestaw do opieki (HBJ67) – zestawy z motywem karmienia i kąpieli dostarczą dziewczynkom jeszcze więcej frajdy z opieki nad bobasami. Zestaw Kąpiel (HBJ38) zawiera mięciutki ręcznik z kapturem, butelkę „mydła” psikającą wodą, kaczuszkę
i akcesoria do zabawy w wodzie.

Zestaw Karmienie (HBJ69) – zawiera pudełko na przekąski w kształcie motylka oraz śliniaczek, łyżeczkę, „mus owocowy”, „herbatniki” w kształcie króliczków i truskawkę.

 

***

O firmie Mattel:

Mattel to światowe przedsiębiorstwo oferujące produkty edukacyjne i zabawki, inspirujące kolejne pokolenia dzieci do tego,
by tworzyły lepsze jutro. Kultowe marki Mattel, takie jak American Girl®, Barbie®, Fisher-Price®, Hot Wheels® oraz
Thomas & Friends™ oferują zabawę, treści i doświadczenia, które pomagają dzieciom w pełni wykorzystać ich potencjał. Mattel tworzy również inspirujące i innowacyjne produkty we współpracy z wiodącymi firmami w dziedzinie rozrywki i technologii oraz innymi partnerami. Obecnie Mattel zatrudnia blisko 32 000 pracowników w 40 krajach i sprzedaje produkty w ponad 150 krajach na całym świecie. Więcej na www.mattel.com.